Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Anička Slováčková dál bojuje s rakovinou: Další fáze chemoterapie, únava, ale mám se skvěle

Anička Slováčková dál bojuje s rakovinou: Další fáze chemoterapie, únava, ale mám se skvěle
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
VYJÁDŘENÍ
Snad celá republika se zatajeným dechem v posledních měsících sleduje boj zpěvačky a herečky Anny Slováčkové (25) se zákeřnou nemocí. Nedávno jí začaly růst opět vlasy, takže by si řada lidí řekla, že rakovinu prsu nejspíš už překonala. Jenže léčba zdaleka ještě neskončila.

Anna Slováčková pokračuje v chemoterapii

„Léčba pořád běží. Chemoterapie nyní probíhá formou prášků, po nich ale už zase vlasy rostou, takže jsem už mohla při natáčení Ordinace sundat paruku. A jak mi je? Je to všechno unavený, ale jinak se mám skvěle,“ řekla eXtra.cz Anna Slováčková (25).

Chloupky rostou třikrát rychleji

Ta se nedávno na Instagramu svěřila s tím, že po ukončení klasické chemoterapie jí začaly všude po těle růst chloupky tak závratnou rychlostí, že se cítí pomalu jako opice.

„Je to tak, že mi všechno ochlupení dorůstá třikrát rychleji. Ale je to asi pocitově, teď jsem takové věci dlouho vůbec neřešila,“ konstatuje sympatická dcera Dagmar Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77).

O nemoci mluvila kvůli práci

Hodně lidí asi překvapilo, jak otevřeně se na sociálních sítích svěřovala fanouškům se všemi radostmi i strastmi během boje s rakovinou.

„Pro mě byla otevřenost o nemoci dobrá i z důvodu, že jsem potřebovala dávat vědět všem možným pořadatelům o tom, že sice řeším nemoc, ale i tak jsem schopná pracovat. Nastavila jsem si to tak, že jsem dál makala. Otevřenost mi v něčem pomohla, ale na druhou stranu mě trošku nebaví to, že cokoli napíšu, novináři si přeberou a začnou z toho dělat různé články. I kdybych teď napsala, že není úplně skvělý, stejně to napíšou,“ postěžovala si.

Před pár dny jí bylo čtvrtstoletí, žádné přehnané večírky se ale nekonaly. „Léto mám spíš pracovní. Natáčím, dělám na desce, je to celé takové upracované. Narozeniny budu slavit až v září, chystám akci s kamarády,“ dodala Anna Slováčková.

Související články

Další články