Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Anička Slováčková bojuje s pocity vyhoření: Čas v posteli se snaží zabít hraním videoher

Aničce Slováčkové to slušelo.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
nadsázka

Známá zpěvačka Anna Julie Slováčková je statečná bojovnice, která se již podruhé snaží porazit vážné onkologické onemocnění. Ačkoliv se snaží být stále pozitivně naladěná a soustředit se hlavně na práci, umístila na svůj Instagram video plné radostných a šťastných oznámení, která jí na sociálních sítích v poslední době berou vítr z plachet. 

Další vyhoření

Zpěvačka Anna Julie Slováčková za svůj mladý život již podruhé svádí lítý boj s vážnou nemocí. Pár let poté, co úspěšně porazila rakovinu prsu, vyslechla si v druhé polovině loňského roku krutou diagnózu, onkologické onemocnění tentokrát napadlo její plíce.

Dcera saxofonisty Felixe Slováčka a herečky Dagmar Patrasové opět podstupuje řadu chemoterapií, a i když se pravidelně ukazuje na koncertních pódiích, věnuje samozřejmě dostatek času i odpočinku. Nyní si posteskla fanouškům a na svůj Instagram umístila video o svých pocitech.

Nahrávka je plná nástrah sociálních sítí, před nimiž se těžce nemocná žena kolem třicítky musí obrnit. "Já pět minut po dalším vyhoření," napsala Anička k příspěvku. "98 % mých kamarádů v poslední době," dodala v úvodu videa, v němž pak v rychlém sledu jsou za sebou radostné zprávy, jako oznámení těhotenství, nová role v seriálu, stavba vlastního rodinného domu, vyprodaná koncertní hala nebo svatba.


Slova podpory

Následně je záběr na zpěvačku, která sedí v pyžamu posteli, kde jí dělá společnost její milovaná fenka, v ruce drží ovladač od PlayStationu a uzobává sladké trubičky. Ačkoliv Slováčková doplnila nahrávku o hashtagy jako "vydrž prťka", "humor" a "nadsázka", fanoušci jí ve velkém vyjadřovali slova podpory.

Doporučené video s Annou Slováčkovou:


Komentář zpěvačce napsali i její přátelé a kolegové z branže. "Největší bohatství beruško moje je klid na duši a nebýt ko*ot. Těším se, až budeš zase brzy úplně v pohodě! Pusinu Tobě i čoklíkovi," napsala Anně herečka Mahulena Bočanová. "To je ten instadůvod, proč dnešní generace trpí úzkostmi," podpořil svou kamarádku zpěvák Milan Peroutka. "Nebojte se Aničko, Pán Bůh vám všechny ty "ztracené" roky vynahradí," vzkázala jí fanynka Ewina.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy