Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Anička Pomeje šla poprvé do školy: Její zesnulý tatínek událost pečlivě naplánoval

Anička Pomeje šla poprvé do školy: Její zesnulý tatínek událost pečlivě naplánoval
Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
DOJEMNÉ
Dcera Jiřího Pomejeho (†54) zažila velkou životní událost: prvního září se z Aničky Pomeje (6) oficiálně stala školačka. „Myslela jsem přitom na Jirku, zbožňoval ji a od jejího narození plánoval, jak ji pyšně povede poprvé do školy,“ říká smutně vdova Andrea (32).

Jiří Pomeje na Aničce visel

„Byla to Jirkova princezna. Úplně na ní visel a na všech besídkách ve školce, kterých se stihl zúčastnit, byl ten nejpyšnější táta široko daleko. Odmala plánoval, jak ji povede jednou poprvé do školy, stejně do posledního detailu popisoval i to, jakou jí jednou zařídí svatbu. Teď už tu není, ale myslím si, že nad ní někde tam nahoře drží ochrannou ruku,“ řekla nám vdova Andrea Pomeje

„Když jsme se přestěhovali z Vinohrad do Břevnova, byl Jirka nadšený, protože tam byla blízko sportovní škola. Moc se to o něm nevědělo, ale v dospívání byl velmi aktivní sportovec. Miloval třeba tenis a v Aničce už možná viděl novou Martinu Navrátilovou,“ vzpomíná maminka holčičky, jejíž tatínek zemřel loni v únoru.

Aničce Pomeje se do školy úplně nechtělo

A jak probíhal Aniččin první školní den?

„Anička se chvílemi do školy těšila, chvílemi zase ne. Je chytrá, takže prvního září po návštěvě třídy pochopila, že to nebude zas až taková sranda, že jí začínají povinnosti,“ směje se Andrea.

Pořídí jí sourozence?

Andrea dcerku odvedla poprvé do školy spolu s přítelem Petrem Plačkem

„Kvůli koronaviru byly zakázané kornouty, tak jsme jí jeden pořídili domů a tam si udělali fotku. Bylo to celé dojemné. Anička má obrovské štěstí, tady na vesnici mají ve třídě jen osm prvňáčků, paní učitelka se jim tak bude moci plně věnovat. Pěšky to máme od domova pět minut, je to úplný ráj pro děti.

A teď tu otevřeli i úplně novou mateřskou školku, tak kdo ví, třeba přece jen pořídíme Aničce časem sourozence,“ dodala s úsměvem Andrea Pomeje, která ale odmítá svou dceru medializovat, takže na sociálních sítích ani nikde jinde nevisí žádné její fotky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy