Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Anička Kadeřávková odhalila soukromí a tělo: Strapo ji vyfotil u stromku v krátké sukýnce

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
láska
Herečka Anna Kadeřávková (22) je, zdá se, se svým přítelem Strapem (30) nadmíru spokojená. Už totiž prý pochopil, co je pro většinu dnešních mladých slečen jedna z nejdůležitějších věcí - mít hezké fotky na Instagramu. A to se někdy neobejde bez pomoci druhých, proto si herečka svou lásku nemůže vynachválit. Strapo ji totiž začal ochotně a bez odmlouvání fotit.

Herečka a slovenský rapper tvoří pár už několik měsíců. Prožili si spolu už i krušné chvíle, kdy se Anička dostala pod palbu kritiky veřejnosti. Jednou to schytala za nevhodné pózování s banánem, které si mnozí vyložili jako snahu o zviditelnění se. Podruhé zase Anička nevydržela kritiku na svém Instagramu a jednoho z fanoušků označila za retarda.

Do debaty se vložil i Strapo, který logicky chtěl svou milou bránit, jenže mu jaksi začaly docházet argumenty... Nyní se snad instagramová bouře uklidnila a Anička svého miláčka na sociální síti vychvaluje až do nebes. "Před X měsíci jsem před Janym v nějaký větě poprvé použila slovo 'instahusband'. 'To čo je? Čože čo?!' ptal se. Vysvětlila jsem mu, že instahusband je partner, který svoji drahou polovičku fotí, hodně fotí, všude, jak se jí zlíbí," nastínila začátek svého vyprávění. "Smál se. Tak strašně se smál," popsala Anička Strapovo počáteční nepochopení.

To se ale mělo za několik měsíců změnit. "Lásko, tobě to sluší. Počkej..." (Kroutí mobilem.) CVAK CVAK. (Jde blíž.) Já: "Zlato, můžeš to vzít ještě na můj telefon?" "No jasně." CVAK CVAK.

"Vybereš si z toho? Keď tak povedz a eště raz to vezmem," rozplývá se herečka nad novou zálibou svého partnera. To je přesně to, co Aničce chybělo - partner, který ji bude bránit před zlými jazyky na sociální síti a ještě ji navíc bude ochotně a trpělivě fotografovat v různých pózách.

Lépe si to děvče nemohlo vybrat...

Související články

Další články