Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Anička chodí na hřbitov: Dcera zesnulého Jiřího Pomeje (†54) už navštěvuje tatínkův hrob

+ Dalších 50 fotografií
DOJEMNÉ
Brzy šestiletá dcera Andrey Pomeje (31) a v únoru zesnulého Jiřího Pomeje (†54) vzhledem k svému věku a dlouhému odloučení od táty kvůli průběhu jeho nemoci příliš nechápala, co se kolem ní děje. Dnes už ale ví, kde její otec navždy spočívá, a v Českých Budějovicích už navštívila i jeho hrob.

Hrob byl umístěn v Jiřího rodišti přesto, že některá média nesprávně informovala o tom, že by měl být v Českém Krumlově.

„Áňa byla na prázdninách u babičky, maminky Jirky. Ten už má v Českých Budějovicích hrob a malá na něm s babičkou už byla. Je dobře, že je zrovna tam, aspoň za ním může chodit maminka s tátou a sestrou Petrou i naše Áňa,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje.

Aničce se její maminka smutnou novinku nejdřív bála říci, nakonec ji ale pár dnů po smrti Jiřího Pomeje se ztrátou otce seznámila.

„O Jirkovi se s ní bavím. Sem tam řekne: ‚Jé, tady jsme byli s tátou!‘ Nebo na něj upozorní, když uvidí fotku v nějakém časopise. Taky mu doma pravidelně zapaluje vonnou tyčinku. Nebere to ale smutně, nevnímá to tak, že už ho neuvidí. Na to je malá. Přece jenom jí víceméně zmizel ze života už před delší dobou, takže to pro ni není takový šok,“ prozradila nám již dříve.

Mohlo by vás zajímat

Další články