Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Anička Chladová nešetřila slzami: Vůbec netušila, co chystám, říká pyšný ženich Richard

Ženich Richard Chlad o svatebním překvapení: Anička byla na Marsu, říká pyšně
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Richarda Chlada
+ Dalších 15 fotografií
svatba

Miliardář Richard Chlad a jeho krásná Anna Marie si konečně řekli ano a jsou z nich manželé. Jako svatební překvapení si známý sběratel drahých aut pro svou lásku připravil příjezd celé rodiny na překrásné Maledivy, kde se jejich romantický obřad odehrával. Nyní pro eXtra.cz popsal Anninu reakci, když se ve dveřích objevila její maminka Veronika Kánská, tatínek a další svatebčané.

Anička nic netušila

Richard Chlad si svou krásnou Aničku umí rozmazlovat. Na jejich velký den pro ni připravil obrovské překvapení a popsal její reakci. "Ten největší zážitek byl, jak říkám, šok na Maledivách," řekl eXtra.cz s humorem miliardář. "Když se Anna líčila na svatbu, tak přiletěla moje rodina. Vlezli dovnitř k nám na bungalov a Anička, když viděla Chladovy, tak vůbec nechápala, kde se tam ti lidi berou," dodal Richard, kterému na svatbu přiletěla maminka a sestra se švagrem.

Nejstarší syn Richard se svou ženou přiletět nemohli, měli pro to ale pádný důvod. "Denisa nemohla letět, protože je v jiném stavu a bude asi za měsíc, měsíc a půl rodit, takže budu podruhé dědou," pochlubil se čerstvý novomanžel další radostnou novinou.

Když Anna viděla, že se na jejich veselku dostavili Richardovi příbuzní, bylo na ní prý vidět, že ji mrzí, že její rodina nepřiletěla. "Nicméně za pět minut se znova otevřely dveře, přišel Aničky táta s její maminkou Veronikou, a to už byla úplně na Marsu, protože nic netušila a nevěděla," pochlubil se miliardář. "Uteklo dalších pět minut a otevřely se dveře a přišla její kamarádka s bráchou, takže to byl strašně silnej okamžik," dodal Richard, jehož svatební překvapení dopadlo na jedničku.


Nečekaní hosté

Novomanželé ale během obřadu rozhodně neměli svatbu pouze v doprovodu rodiny. "Seběhla se půlka ostrova, takže jsme tam měli možná tak 150 hostů," svěřil se Chlad se smíchem. "Spoustu lidí z Český republiky. Najednou jsme zjistili, že nás tady sledujou a všichni si to hlídaj," doplnil šťastný novomanžel Richard, kterého s Annou Marií oddával majitel celého ostrova.

Anna Marie a Richard Chlad společně s rodinou svůj velký den jak se patří oslavili, jak ale milovník luxusních automobilů podotkl, nejednalo se o žádný mejdan. "Ostrov má od půlnoci ostrovní klid," vysvětlil novopečený manžel s tím, že toto nařízení se samozřejmě nevztahovalo na jejich soukromý bungalov.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy