Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ani zázračné oko už nepomůže: Greta je v koncích, musí se vrátit z Ameriky a neví jak

Ani zázračné oko už nepomůže: Greta je v koncích, musí se vrátit z Ameriky a neví jak
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Klimatické dilema
Pořekadlo Dvakrát měř, jednou řež by měla Greta Thunberg (16) vytesat do kamene a vláčet ho všude s sebou. Do Ameriky se plavila na plachetnici, aby nezanechala žádnou uhlíkovou stopu. Za velkou louži zamířila kvůli několika klimatickým konferencím, jenomže jednu z nich přesunuli do Španělska. Greta tak začala panikařit, protože netuší, jak se dostane zpátky!

Cestu Grety Thunberg (16) přes nebezpečný oceán bedlivě sledoval celý svět. Když na konci srpna přistála u břehů New Yorku, zdálo se, že má vyhráno. Kritici konečně zmlkli, příznivci mohli zajásat. Bohužel předčasně.

Švédské aktivistce vrazili kudlu do zad organizátoři jedné z klimatických konferencí, kvůli nimž se přes velkou louži plavila.

"Konference OSN o změně klimatu se přesouvá ze Santiaga do Madridu, takže budu potřebovat pomoc," posteskla si Greta na Twitteru. "Vypadá to, že jsem cestovala přes půlku světa v opačném směru. Teď potřebuji vymyslet, jak se přes Atlantský oceán dostanu v listopadu zpátky," dodala s tím, že jakékoliv nápady na přepravu do Španělska uvítá.

Nadpřirozené schopnosti

Gretina matka Malena Ernman (49) tvrdí, že má její dcera nadpřirozené schopnosti. Tady však nepomůže ani oko, kterým prý dokáže spatřit oxid uhličitý.

Jak z toho ven? Nejjednodušší by bylo koupit si letenky, ale Greta dozajista přijde s daleko famóznějším nápadem. Třeba se zjistí, že zázračné oko není její jedinou předností a pouhým lusknutím prstu se pokusí do Španělska teleportovat. Necháme se překvapit!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy