Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Ani v mládí nebyla dokonalá: Teď Angelina Jolie válčí s nízkou váhou, dřív se neuměla nalíčit

Ani hvězda velikosti Angeliny Jolie není dokonalá.
Zdroj: Profimedia.cz/Twitter
+ Dalších 74 fotografií
Že jsou světové hvězdy perfektní? Ani ve snu! V každé životní etapě dělala Angelina Jolie (43) pořádné přešlapy. Vůbec největším přešlapem byla závislost na drogách. Kokain a heroin se na herečce už navždy podepsaly. V mládí ji trápila špatná pleť, teď zase nemůže přibrat!

Neuplyne měsíc, aby se fanoušci při pohledu na nejnovější fotky Angeliny Jolie nevyděsili k smrti. Anorexie byla v souvislosti s někdejším sexsymbolem vyskloňovaná asi tisíckrát, sama herečka nemoc vždy popírala.

Přesto je stále na kost vyhublá a nabrat tolik potřebná kila se jí nedaří. Začátkem roku se dokonce vyrojily zvěsti o vážných zdravotních problémech, k jistým komplikacím se dokonce přiznala i sama Angelina.

Když se podíváme do minulosti hollywoodské hvězdy první velikosti, s různorodými problémy musela bojovat skoro pořád. Snad největší výzvou bylo překonání drogové závislosti, omamné látky ji málem připravily o kariéru.

Angelina Jolie se ale musela vypořádat i s nepříjemností, kterou denně řeší miliony dívek a žen po celém světě. V mladých letech neměla zrovna dokonalou pleť, maskovat nedostatky se jí ale pokaždé nechtělo. Mrkněte do galerie na fotky, které jsou důkazem, že ani Angelina Jolie není perfektní!

Mohlo by vás zajímat

Další články