Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ani trvalé odloučení a ani smrt je nedokázaly rozdělit. Po 73letém manželství zemřeli jen několik minut po sobě

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Ačkoliv oba trpěli nevyléčitelnou chorobou, byli upoutáni trvale na lůžko a žili již několik let odděleně v úplně jiných zdravotnických zařízeních, William Wilson a Lillian Karr Wilson si k sobě dokázali najít cestu.

7. dubna zazvonil synovi (66) Wild Billa a Lilly časně ráno telefon. Zemřel mu otec. Než se Doug stačil z hrozné zprávy vzpamatovat, zazvonil telefon podruhé. Zemřela mu i matka.

„Nepůjdu, dokud nepůjde Bill,“ říkávala Lilly. Svému slovu dostála. Svět opustila pět minut po manželovi.

„Alespoň mohou mít společný pohřeb,“ řekl reportérům Doug.

Určitě by si to tak přáli. Jejich život byl plný zvratů, ale ani jeden z nich nechtěl toho druhého nikdy opustit. Seznámili se před druhou světovou válkou a když byl Wild Bill povolán, rozhodli se vzít i přes silné protesty rodičů.

William Wilson se po čtyřech letech vrátil jako válečný hrdina a podnikal hned s několika obchody. Aby zpropagoval své podnikání, rozhodl se pro práci DJe, kde získal přezdívku Wild Bill.

O mnoho let později ale i kvůli zdraví zkrachoval a pár tak čelil těžké životní zkoušce.

Lilly ale Billa opustit nechtěla. Raději začala poprvé v životě chodit do práce a z platu bankovní úřednice Williama podporovala až do důchodu.

Ve stáří oba onemocněli Alzheimerovou chorobou a byli umístěni v různých zdravotnických zařízeních. Ani to je ale nedokázalo rozdělit. Lilly pravidelně jezdívala se synem do sousedního města, kde bydlel William.

Jejich láska překonala vše.

Až do 7. dubna.

I tak ale budou stále spolu. Syn Doug pro ně prý chystá společnou rakev.

Související články

Další články