Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ani slzu pro něj neuroním: Mrazivá slova expřítele Honzy (†29) ze štábu Tváře

Jan Kratochvíl
Zdroj: Facebook
PŘEKVAPENÍ
Pondělní nález těla Jana Kratochvíla (†29), travesti umělce a vlásenkáře, který se rád chlubil tím, že dělal paruky i pro show Tvoje tvář má známý hlas, překvapil všechny jeho blízké. Redakce eXtra.cz hovořila i s jedním jeho bývalým spolubydlícím a expartnerem, kterého diváci znají z televizních obrazovek. O svém bývalém mluví mrazivě.

„Že je po smrti, to je pro mě šok. Co vím, neměl žádné zdravotní komplikace. Něco jsme spolu měli, ale když jsem u něj bydlel, najednou mě vyhodil na ulici. Vrátil jsem se z Paříže a všechny věci měl na terase. Přál jsem mu něco špatného, ale rozhodně jsem mu nepřál až něco takového. Zasloužil si lynčovat, ale ne tohle ,“ říká tvrdě Stáňa Menčík alias Buřtguláš z kulinářské reality show MasterChef

„Neobrečím ho. Vzpomínky s ním mám, ale ne úplně dobré. Nevnímal jsem ho jako slušného člověka. Zklamal řadu lidí, v branži neměl úplně nejlepší jméno,“ tvrdí o hvězdě travesti show, který vystupoval i s nejslavnější českou skupinou Screamers.

Smutek

Desítky kondolencí na Facebooku ale o Janu Kratochvílovi hovoří úplně jinak. „Honza byl skvělý kluk, který měl před sebou krásnou budoucnost a moc se na ni těšil,“ popsal nám zesnulého kamaráda i kolega František.

Podle Martina, který s dalšími zburcoval policii, která pak za pomoci hasičů našla tělo mladého muže zkroucené v koupelně, mohlo jít o nešťastnou náhodu. Nejspíš prý uklouzl na kluzké podlaze a zranil si hlavu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy