Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ani roztomilý syn (4) mu nezabránil v sebevraždě: Stamiliony dlužící producent Jiří Jurtin (†46) z něj udělal polosirotka

Stamiliony dlužící producent Jiří Jurtin.
Zdroj: CNC_Pavel Machan / CNC / Profimedia
+ Další 3 fotografie
sebevražda

Před pár lety ještě někdejší známý filmový producent Jiří Jurtin (†46) zářil štěstím, když se mu narodil syn Bastík (4) a s manželkou Denisou plánovali společnou budoucnost. Ani starost o synka nyní ale tvůrci filmů jako Lída Baarová nebo Babovřesky, dlužícímu stamiliony, nezabránila v sebevraždě. Jak již redakce eXtra.cz informovala, producent zemřel v pátek.

Jiří Jurtin: Opustil malého synka

Jak redakce eXtra.cz informovala jako první, kontroverzní producent Jiří Jurtin zemřel v pátek. V jeho autě, kterým přijel ukončit život do Hrabalova Kerska, byly nalezeny známky požití většího množství prášků a také inzulín, kterým se měl předávkovat.​ U sebe měl také střelnou zbraň.

Je to rodinná záležitost, nechci se k tomu vyjadřovat. Děkuji za pochopení,“ napsala nám v pondělí večer exmanželka Jiřího Jurtina Denisa Jurtin. Pak přidala ještě jedno poděkování, když jsme jí vyjádřili upřímnou soustrast. Tím de facto zprávu o úmrtí potvrdila.

Smrt Jiřího Jurtina následně potvrdila řada dalších jeho přátel a známých.

Z dítěte byl paf

„Jsem z malýho naprosto vyplesklej. Tohle semele i sebevětšího tvrďáka,“ říkal eXtra.cz při narození syna Bastíka, s nímž se před čtyřmi roky hojně chlubil na Facebooku.

V poslední době ale už ne. Jak se kupily problémy související s obrovským zadlužením filmového producenta, které dosahovalo stovek milionů, tím se hromadila i manželčina nespokojenost a od problémového chotě nakonec se synem utekla.

„Předtím prodala domek v Kersku, kde bydleli. Byl psaný na ni, on už měl totiž průšvihy,“ řekl nám jeden z rodinných přátel.

„Sbohem, kluci. Čistá duše vám najde lepšího tatínka,“ psal Jurtin na Facebooku k fotce Bastíka a rodinného psa 25. 4. 2021.

30. prosince minulého roku psal zase bojovně, že ho Čistá duše, tedy Denisa, nikdy o syna nepřipraví. Nakonec to udělal sám.

Sebevražda

Ani malý bezbranný syn, který potřebuje veškerou pozornost rodičů, nyní bohužel Jurtinovi nezabránil v tom, aby si sáhl na život. Raději zvolil v tu chvíli pro něj nejjednodušší řešení.

„Měl obrovské dluhy (před lety o nich informoval Blesk - pozn. red.) a nebyla z toho cesta ven. Také měl neuvěřitelně těžkou cukrovku a s tím související obrovské zdravotní potíže,“ vysvětluje jeden z přátel.

Jiří Jurtin byl ženatý třikrát. Kolik měl celkově dětí, tím se ale nechlubil.

Případu se bude eXtra.cz dál věnovat.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy