Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Ani roztomilý syn (4) mu nezabránil v sebevraždě: Stamiliony dlužící producent Jiří Jurtin (†46) z něj udělal polosirotka

Stamiliony dlužící producent Jiří Jurtin.
Zdroj: CNC_Pavel Machan / CNC / Profimedia
+ Další 3 fotografie
sebevražda

Před pár lety ještě někdejší známý filmový producent Jiří Jurtin (†46) zářil štěstím, když se mu narodil syn Bastík (4) a s manželkou Denisou plánovali společnou budoucnost. Ani starost o synka nyní ale tvůrci filmů jako Lída Baarová nebo Babovřesky, dlužícímu stamiliony, nezabránila v sebevraždě. Jak již redakce eXtra.cz informovala, producent zemřel v pátek.

Jiří Jurtin: Opustil malého synka

Jak redakce eXtra.cz informovala jako první, kontroverzní producent Jiří Jurtin zemřel v pátek. V jeho autě, kterým přijel ukončit život do Hrabalova Kerska, byly nalezeny známky požití většího množství prášků a také inzulín, kterým se měl předávkovat.​ U sebe měl také střelnou zbraň.

Je to rodinná záležitost, nechci se k tomu vyjadřovat. Děkuji za pochopení,“ napsala nám v pondělí večer exmanželka Jiřího Jurtina Denisa Jurtin. Pak přidala ještě jedno poděkování, když jsme jí vyjádřili upřímnou soustrast. Tím de facto zprávu o úmrtí potvrdila.

Smrt Jiřího Jurtina následně potvrdila řada dalších jeho přátel a známých.

Z dítěte byl paf

„Jsem z malýho naprosto vyplesklej. Tohle semele i sebevětšího tvrďáka,“ říkal eXtra.cz při narození syna Bastíka, s nímž se před čtyřmi roky hojně chlubil na Facebooku.

V poslední době ale už ne. Jak se kupily problémy související s obrovským zadlužením filmového producenta, které dosahovalo stovek milionů, tím se hromadila i manželčina nespokojenost a od problémového chotě nakonec se synem utekla.

„Předtím prodala domek v Kersku, kde bydleli. Byl psaný na ni, on už měl totiž průšvihy,“ řekl nám jeden z rodinných přátel.

„Sbohem, kluci. Čistá duše vám najde lepšího tatínka,“ psal Jurtin na Facebooku k fotce Bastíka a rodinného psa 25. 4. 2021.

30. prosince minulého roku psal zase bojovně, že ho Čistá duše, tedy Denisa, nikdy o syna nepřipraví. Nakonec to udělal sám.

Sebevražda

Ani malý bezbranný syn, který potřebuje veškerou pozornost rodičů, nyní bohužel Jurtinovi nezabránil v tom, aby si sáhl na život. Raději zvolil v tu chvíli pro něj nejjednodušší řešení.

„Měl obrovské dluhy (před lety o nich informoval Blesk - pozn. red.) a nebyla z toho cesta ven. Také měl neuvěřitelně těžkou cukrovku a s tím související obrovské zdravotní potíže,“ vysvětluje jeden z přátel.

Jiří Jurtin byl ženatý třikrát. Kolik měl celkově dětí, tím se ale nechlubil.

Případu se bude eXtra.cz dál věnovat.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy