Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Ani Monika Absolonová není neomylná: Co závidí Nikitě Machytkové?

Monika Absolonová v show Tvoje tvář má známý hlas.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Absolonové.
+ Další 3 fotografie
Celebrity

V showbyznysu je jako doma, ale i Monika Absolonová má své limity. A ty se projevují nyní, když září v aktuální sérii Tvoje tvář má známý hlas. Muzikálová diva totiž v rozhovoru pro čtvrteční magazín MF Dnes popsala, s čím se musí během natáčení potýkat. Problémy jí dělá hlavně paměť a texty v angličtině. A proč obdivuje mladinkou Nikitu Machytkovou?

Nabídku účastnit se show Tvoje tvář má známý hlas Monika nedostala poprvé. Vždy ji odmítla se slovy “Neumím anglicky, jsem pomalá a mám dvě malý děti, to nedám”. Tyto výmluvy však produkci nestačily a oslovili ji znovu. Tentokrát už kývla.


Obavy přitom vyhnala z hlavy. Když mám život plný změn, tak bych se měla přestat bát a zkusit něco, co není pro mě úplně komfortní,” řekla Monika a nyní už můžeme sledovat její výkony v soutěži.

Boj se svými limity, trémou a mindráky

Monika se nebojí kritiky od diváků, obavy má jiné. Nechci zklamat samu sebe a tu důvěru, kterou jsem dostala,” prozradila. Největším strašákem je pro ni angličtina. Je to pro mě za trest!” prozradila.

Hned v prvním díle si přitom Monika vylosovala píseň Easy On Me od britské zpěvačky a skladatelky Adele. Role se však chopila skvěle a sklidila velké ohlasy. S anglickými texty jí pomáhá syn Petra Nárožného, učitel angličtiny. Je tak laskavý, text mi vždy přepíše do otrocky fonetické podoby a já se učím slovo od slova,” vysvětlila pro magazín MF Dnes , jak bojuje se svými nedostatky. Texty se učí po nocích a na přípravu má pouze týden.

“Eldéenka” versus “Mladí a neklidní”

S většinou účastníků se Monika znala už z dřívějška, Saša Rašilov (49), Vašek Kopta (56) nebo Iva Kubelková (44), se všemi se zná. Této skupině říkají mimo kamery “eldéenka”. Druhou skupinou jsou “Mladí a neklidní”, podle Moniky to jsou miminka. Patří tam například Denisa Nesvačilová (30), Martin Carev nebo Nikita Machytková (17).

Právě Nikitka Moniku velmi zaujala. „Trochu mi něčím připomíná mě,” prozradila. V Nikitě se Monika dokonce vzhlíží a velmi ji obdivuje. “Písničku si poslechne třikrát a mimoděk ji umí,” dodala v rozhovoru.

Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte každou neděli od 20:20 na Nově.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy