Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

ANI LÁSKA JI NESPASILA: Dáda Patrasová se opět opila pod obraz!

Dádě evidentně chutnalo.
+ Další 3 fotografie
Kdo čekal, že láska spasí oblíbenou Dádu, tak je na omylu. Ani italský milenec totiž nezničil alkoholické sklony Patrasové. Ta na společenské akci opět neudržela na uzdě svůj apetit a napila se vínečka více, než by bylo zdrávo.

Dagmar Patrasová (60) měla vždy velmi vřelý vztah k alkoholu. Když ale poznala svou novou lásku, italského hřebce, mnozí očekávali, že utápění žalu alkoholem mohlo skončit. Zpočátku to tak i vypadalo, na několika akcích, kde se objevila, pila jen vodu a působila střízlivě, dlouho jí to ale nevydrželo.

Na úterním křtu knih Petra Urbana a Karla Voříška se evidentně dobře bavila a ke konci akce už bylo vidět, že si těch drinků nejspíše mohla dát méně. Byla opuchlá a působila jako v dobách minulých, kdy ještě měla oči pro pláč ze záletů Felixe Slováčka (73).

A přitom to vše vypadalo ještě v pondělí tak dobře. Dáda vzala svého nového prince na procházku Prahou, bylo hodně pusinek a upřímných zamilovaných pohledů. Jenže problémy s alkoholem Dáda asi má pořád a nejspíše ji z toho láska jen tak nedostane.

Mohlo by vás zajímat

Další články