Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ani koronavirus ji nezastaví: Daisy Lee odletěla na další zákrok, teď už je dokonalá

Ani koronavirus ji nezastaví: Daisy Lee odletěla na další zákrok, teď už je dokonalá
Zdroj: archiv Daisy Lee
+ Dalších 11 fotografií
Nový úsměv
Česká herečka z filmů pro dospělé Karolína Urbanová (22) alias Daisy Lee je pro svůj vzhled schopná udělat cokoliv. Vůbec jí nevadí, že by si mohla z Turecka, kam nedávno odletěla, přivézt malý suvenýr v podobě koronaviru. No a proč se tedy rozhodla vycestovat? Výsledek rozhodně stojí za ten risk!

Daisy Lee letěla do Turecka, aby si splnila svůj sen. Vždy říkala, že na sobě chce změnit několik zásadních věcí a jednou z nich jsou zuby. Protože nový chrup stojí v Turecku podstatně méně, rozhodla se letět právě tam. Cesta se ale neobešla bez komplikací.

Letěla si pro nový úsměv

Hvězda filmů pro dospělé Karolína Urbanová vždy mluvila o tom, jak se jí na ní samotné nelíbí několik věcí. Nejprve se rozhodla nechat si udělat nový nos. "Začalo to nosem, rty, kontury, obočí, řasy a teď zuby," chlubí se s úsměvem Daisy.

Další část těla, se kterou nebyla spokojená, byla prsa. A tak si je nechala pod kudlou zvětšit. Už to bude nějaký ten pátek, co si Karolína nechala dát implantáty, dodnes si je ale nemůže vynachválit.

Poslední, co na sobě instagramová hvězda chtěla nechat změnit, jsou zuby. Vždy snila o krásném americkém úsměvu a nyní se sen stal skutečností. Karolína prošla zákrokem, při němž jí byly vyměněny úplně všechny zuby. Nyní už se může chlubit zbrusu novým úsměvem.

Zoubky se náramně vydařily a Karolína vypadá skvostně. Skoro by se dalo říci, že teď už je perfektní. Jak moc jí nové zoubky sluší, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Mnozí se asi ptají, kolik tedy Karolína za nové zuby dala. "Nové zuby mě vyšly na 5600 euro, což je v přepočtu zhruba 160 tisíc korun. Třeba na Slovensku stojí takový zákrok 12 000 euro," zmínila Daisy Lee.

S sebou do Turecka vzala i svého milého. Blondýnka se nezapomněla pochlubit, jak se mají krásně. "Máme tu krásných 38 stupňů a konečně se alespoň z části cítíme jako v létě," rozplývá se radostí.

Zrušené lety

Vše ale nešlo podle plánu. Nebýt zrušených letů, Daisy bychom tu měli v plné kráse už několikrát zpět. "Do dnešního dne jsme ani nevěděli, zda vůbec odletíme, protože nám během 14 dnů čtyřikrát zrušili let," stěžovala si.

Nakonec to ale vyšlo a Karolína s přítelem odletěli do Turecka, kde si teď užívají společné chvíle u moře.

Související články

Další články