Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ani hvězdy seriálu Will a Grace neumí zastavit stáří: Někdo zraje jak víno, jiným přibývají vrásky

Zdroj: archiv Will & Grace
+ Dalších 13 fotografií
Proměna
Oblíbený televizní seriál Will a Grace se na obrazovkách vysílá už více než 20 let. V seriálu se vystřídala řada různých postav, ale čtyři hlavní hrdinové stále zůstávají stejní. Doslova stárnou před očima diváků. Jak se hvězdy seriálu proměnily od prvního natáčení?

Americký komediální seriál Will a Grace se poprvé na televizních obrazovkách objevil v roce 1998 a diváci ho milují dodnes. Seriálu se dostalo uznání také v zahraničí a úspěch sklidil i tady u nás v České republice.

V seriálu se za těch 22 let natáčení vystřídalo mnoho různých postav a také tam účinkovala řada slavných hostů. Ve Will a Grace si například zahrály celosvětově známé zpěvačky Cher, Britney Spears či Demi Lovato

Ale čtyři hlavní hrdinové seriálu tam účinkují od samého začátku až do teď. Seriál nese název podle dvou hlavních postav, Willa a Grace, přátel, které semklo společné bydlení. Do role Willa byl tehdy obsazen herec Eric McCormack a do role Grace pak Debra Messing Oba u seriálu zůstali a točí nové díly dodnes.

Stejně tomu tak je i s postavou Jacka a Karen. Willova gay kamaráda Jacka hraje Sean Hayes a Graceinu asistentku Karen Megan Mullally

Za tu řadu let vysílání jsme mohli pozorovat, jak hlavním hrdinům přibývají vrásky na čele. Naopak někteří zas zrají jak víno a dnes vypadají lépe než kdy předtím. Podívejte se do fotogalerie, jak se proměnily hvězdy seriálu Will a Grace.

Související články

Další články