Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ani hvězdy nezapomněly na Den matek: Kerndlová nešetří srdíčky, Bočanové se po mamince stýská

I české hvězdy slaví Den matek.
+ Další 4 fotografie
Už jste obdarovali nejdůležitější ženu svého života? Pokud ne, honem to napravte. Na Den matek samozřejmě nezapomněly ani hvězdy českého šoubyznysu, které se chlubí svými maminkami. Podívejte se!

Na svoje maminky nezapomněly ani slavné osobnosti a na sociálních sítích se to jenom hemží krásnými fotkami. Den matek je v plném proudu a celebrity si ho dokáží užít!

Tereza Kerndlová (31) obdarovala svoji maminku nádherným košíčkem s květinami. „Moji drazí na mě nikdy nezapomínají, ani v Den matek … děkuji, jste moji miláčci,“ pochlubila se Milada Kerndlová.

A s blahopřáním přispěchala i Monika Absolonová (41). „Krásnou neděli! Dovolte mi popřát všem maminkám a mamkám k dnešnímu svátku! Já svojí popřeju osobně!“ napsala na Facebook a připojila fotografii se svojí maminkou.

Zato pro Mahulenu Bočanovou (51) nejde o příliš radostný den. Maminka, která byla úspěšnou modelkou, jí totiž zemřela na rakovinu. K její fotce připojila jen srdíčko.

Mrkněte na další hvězdy s nejdůležitějšími ženami jejich života v galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články