Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ani druhý díl Osady diváky nepřesvědčil: Stojí to za prd, nadávají

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
Diváci

Humoristický seriál osada, ke kterému napsal scénář Petr Kolečko (37) má trřináct dílů, už první ovšem vnesl mezi diváky zklamání. Ani druhý díl si nevedl o moc veseleji. Podle diváků nemá pořad žádnou šťávu.

Zábava pro chataře? Jeden velký průšvih

Seriál Osada o partě rozhádaných chatařů diváky příliš nenadchnul a to ani přesto, že k němu napsal scénář dvojnásobný držitel Českého lva Petr Kolečko (37), který si diváky absolutně získal třeba seriálem Most!, na kterém spolupracoval. Počin nezachránila ani taková jména, jako Ivana Chýlková (57) nebo Martin Myšička (51).

Stojí to za prd, zuří diváci

"Stálo to za prd. Tlachy bez šťávy. Už ne," rozčiloval se pan Josef, kterému přitakával i Jan. "Těžké zklamání, asi to skončí nenápadně a velmi brzy," odtušil. "Srajda, jako všechny novodobé komerční seriály a filmy. Bezduchá, laciná komerčárna," okomentoval Osadu Vladislav. A ve stejném duchu se nesla většina komentářů na Facebooku.

Přecejen se ale objevila i nějaká ta pochvala. Tou obdařil tvůrce seriálu třeba divák Karel, podle kterého se seriál povedl. "Příjemná a zábavná podívaná. Povedlo s složení herců, co do toho umí dát," pochvaloval si.

Související články

Další články