Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Angličané vytáhli na Čechy trumf: Za vítězstvím je z tribuny požene princ William

Angličané vytáhli na Čechy trumf: Za vítězstvím je z tribuny požene princ William
Zdroj: Profimedia
EURO 2020

Čeští reprezentanti se v úterý od 21 hodin střetnou v napínavém duelu s Anglií, který si nemůže nechat ujít ani jeden z největších fotbalových fanoušků - princ William (39). Ten bude fandit svému týmu z tribuny spolu s dalšími diváky. Angličtí hráči tak před členem královské rodiny rozhodně nebudou chtít dopustit jakoukoli ostudu a půjdou tvrdě za vítězstvím.

Anglické fotbalové reprezentanty požene za vítězstvím proti Česku i princ William. Vévoda z Cambridge se nikdy netajil, že je fotbalovým fanouškem, ostatně také působí i jako prezident fotbalové asociace ve Spojeném království.

Svou lásku k fotbalu čas od času projevuje i na zápasech Aston Villy, jejímž je William velkým fanouškem. V minulosti také navštívil finále Ligy mistrů nebo gratuloval výhercům anglického poháru FA Cup.

Ke stříbru gratulovala královna

Následník trůnu tak pochopitelně nemohl chybět ani na probíhajícím mistrovství Evropy a dnes bude z plných plic fandit z tribuny stadionu ve Wembley. Právě tam od 21 hodin svede boj o první místo v základní skupině Anglie s Českou republikou. A nyní je jasné, že Angličané bude v boji za vítěstvím tlačit i jeden z nejdůležitějších fanoušků.

Není to poprvé, kdy si Češi zahrají před zraky některého člena královské rodiny. Na mistrovství Evropy v roce 1996, jehož finále se hrálo rovněž na stadionu ve Wembley, královna Alžběta II. gratulovala českému týmu k zisku stříbrných medailí.


Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy