Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Angelině Jolie vyfoukla roli její mladší kolegyně. Laru Croft si zahraje tahle kráska

Má na to, aby nahradila Angelinu Jolie?
+ Další fotografie
Další pokračování sexy archeoložky Lary Croft se bude muset tentokrát obejít bez Angeliny Jolie. Ta byla v jejím podání okouzlující a měla sexy tělo. Teď si ale budeme muset zvyknout na další krásku. Přišla totiž řada na mladší maso. Kdo Angie nahradí?

Filmaři mají za Angelinu Jolie (40) mladší náhradnici. Spekulovalo se o tom, že by ji měla nahradit hvězda ze Star Wars Daisy Ridley (24). Ta se ale vysněné role Lary Croft nakonec nedočká. Rozhodnuto je totiž úplně jinak!

Švédský režisér Roar Uthaug totiž do role Lary Croft obsadí sexy herečku přímo z jeho vlasti. Není jí nikdo jiný než švédská herečka Alicia Vikander (27). Ta letos získala dokonce Oscara za vedlejší roli ve filmu Dánská dívka. A všichni jsou na její výkon zvědaví. Má na to, aby nahradila smyslnou Angelinu Jolie? To se teprve uvidí!

Angelina si z toho ale nic nedělá. O roli Lary Croft už dávno nestojí. Má totiž na starosti důležitější věci. Věnuje se charitě a realizuje se více jako režisérka. Hlavně se také snaží co nejvíce věnovat svým dětem. A nabídky na role se jí pořád jen hrnou, takže si hollywoodská kráska může vesele vybírat.

Mohlo by vás zajímat

Další články