Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Angelině Jolie se hroutí život jako domeček z karet! Po problémech s anorexií další rána

Zdroj: profimedia
+ Dalších 79 fotografií
Problémy s váhou se vrátily a řešení je v nedohlednu! Angelina Jolie (43) podle zvěstí váží pouhých 34 kilogramů a fotky jsou toho jasným důkazem. Kromě problémů s příjmem potravy trápí Angelinu ale ještě jedna závažná věc! Děti mají kvůli jejím psychickým problémům strach a chtějí žít s Bradem!

Zahraniční média slavnou herečku Angelinu Jolie nazvala emocionálním a fyzickým vrakem. Po rozpadu posledního manželství s hercem Bradem Pittem to s ní totiž vůbec nevypadá dobře. Podle všeho je herečka na dně právě kvůli dlouhým sporům o děti.

Kromě problémů s anorexií má Angelina jeden mnohem větší a zásadnější problém, a to je názor jejích dětí. Právě kvůli jejímu psychickému stavu a změnám nálad to její děti nemají vůbec lehké. Blízký zdroj měl potvrdit informaci, že se dožadují o svěření do Bradovy péče.

Brutální ztráta hmotnosti, rozvrácené vztahy s exmanželem a dětmi Angelině ještě víc komplikují už tak těžký boj s nemocí. I když byla herečka nedávno vyfocena s dětmi v herně v Los Angeles, kde se zdálo, že všichni vypadají šťastně, blízký zdroj to vyvrací.

„Vše je jen na oko pro fotografy, kamery a média. Angelina na tom není psychicky dobře a děti v její péči rozhodně nejsou šťastné,“ řekl blízký zdroj zahraničnímu magazínu Star.

Související články

Další články