Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Angelína z Čerty nejsou žerty nahá před Petrem Nárožným: Kaprál byl z darů přírody úplně mimo

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 7 fotografií
VZPOMÍNKA
Dana Bartůňková (63) a Petr Nárožný (82) se výborně znají už od roku 1984, kdy spolu hráli v dnes již legendární pohádce S čerty nejsou žerty. O něco později pak byli milenci v seriálu Černí baroni. Jak představitelka princezny Angelíny vzpomíná na těžké rozpaky slavného kolegy, když uviděl její odhalené mohutné ženské přednosti?

Dana Bartůňková nahoře bez

Petr Nárožný je známý svým specifickým humorem, ten mu ale téměř došel, kdy mu kolegyně a kamarádka ukázala svůj nemalý hrudní košíček.

V pátém díle seriálu Černí baroni totiž hraje soudružku Turzovou, vdovu po padlém kapitánovi Československé lidové armády, který zemřel hrdinnou smrtí při obraně západní hranice před imperialisty a diverzanty.

Petr Nárožný podlehl

Petr Nárožný, generál sovětské vojenské správy Mandel, jí vymlouvá její postelovou aféru s majorem Terazkym, aby nakonec v osidlech mimořádně obdařené soudružky skončil sám.

A jak na natáčení vzpomíná paní Dana?

Všude samé vnady

„S Petrem Nárožným se strašně dobře známe. V tom seriálu jsme měli scénu, kdy mě penetruje. Režisér Juraj Herz mě připravoval na to, že budu muset být na place do půl těla nahá, protože nás tam podle scénáře nějaký šmírák sledoval přes záclonu. Byla jsem zády kameře, tak jsem souhlasila, ale s tím, že mě uvidí jen Péťa. Štáb musel do vedlejší místnosti,“ řekla eXtra.cz Dana Bartůňková.

K její postavě generál přichází jménem svazáků i Svazu žen a stihne jí vyčíst, že chvilkové erotické poblouznění a chtíč povýšila nad revoluční ideály.

„Seděla jsem na Petrovi rozkročmo, byla jsem na něm jakoby na koníčka. A když se už mělo opravdu točit, přišla garderobiérka a sundala mi podprsenku. Péťa začal křičet: ‚Ježišmarjá, to snad není možný! To jste ještě nikdo neviděl!‘ Režisér pak dokonce musel stopnout natáčení. Péťovi říkal, že se musí koukat nalevo. ‚Vždyť to nejde koukat nalevo, tady jsou všude kolem prsa!‘“ směje se i po letech herečka výborné reakci rozhozeného kolegy, který ale i z této situace udělal náramnou legraci. Aby tomu dodal šťávu, dokonce prý pro vnady použil typické označení pro rohatá domácí zvířata.

Nárožný se změnil

„S Petrem jsem teď chvíli nemluvila, ale vím, že práci si už vybírá. Pořád jezdí na zájezdy a namlouvá různé věci pro televizi. Taky trošku zmorousovatěl, to ale k jeho věku patří. Ale byl a je to báječný chlap,“ dodala Dana Bartůňková, která bude pro diváky už navždy princeznou Angelínou.

V seriálu nakonec jejich intimnosti zabírají jen nepatrnou plochu pár vteřin a jsou velmi decentní. Prakticky není ani pořádně poznat, jakého pohlaví lidé za záclonou jsou. Fanoušci herečky, ke které byla příroda pořádně štědrá, tak mají pro tentokrát smůlu.

Související články

Další články