Za manžela má hezouna Brada Pitta (51), vychovává šest dětí. Maddoxe a Zaharu adoptovala Angelina, společně si osvojili Paxe-Thiena, pak se narodila Shiloh a dvojčata Knox a Vivienne. Je činná v OSN a díky humanitárním aktivitám ji britská královna udělila šlechtický titul. Tohle všechno o Angelině víme. Je ale řada věcí, na které se zapomnělo, a vy si je s námi teď připomeňte.

  1. Ve škole Angelina moc oblíbená nebyla a dost často byla terčem šikany. Děti se jí smály, protože byla samá ruka, samá noha, nosila rovnátka a brýle. V pubertě se ale vyloupla a v 16 odstartovala svoji dráhu modelky.
  2. Jolie je ve skutečnosti její druhé křestní jméno. Její příjmení je Voight. Jenže po neshodách a hádkách se svým otcem na něho i jeho příjmení zanevřela.
  3. Angelina má zvláštní zálibu, kromě toho, že ráda rozšiřuje svoji sbírku dětí, sbírá také nože!
  4. Jennifer Aniston ji nenávidí. A to nejen proto, že jí přebrala manžela Brada Pitta, Jolie je také úspěšnější. V roce 2000 dostala Oscara za vedlejší roli ve filmu Narušení. O prestižní ceně si seriálová Rachel může nechat jen zdát.
  5. Studovala herectví na Lee Strasberg Theather Institute, ale školu na nějaký čas přerušila, protože se rozhodla být ředitelkou pohřebního ústavu.
  6. Díky modelingu vystupovala jako puberťačka v klipu Rolling Stones.
  7. Její první manžel byl J. L. Miller. Na svatbu se oblékla do černé a na hruď si krví napsala manželovo jméno.
  8. Angelina se ničeho nebojí! Během natáčení se skoro nikdy nenechá zaskakovat kaskadéry a 80 procent efektů a triků točí sama.
  9. Vlastní malé letadlo Cirrus SR22, které také sama pilotuje.
  10. Angelina nemá nikoho, kdo by se o její kariéru nebo mediální obraz staral, jako to mají ostatní hollywoodské hvězdy. Na všechno je sama.