Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Angelina koupila Bradovi k 50. narozeninám ostrov ve tvaru srdce: Jeho cenu nerozdýcháte! Více ve videu

Každý svému protějšku dokazuje svou lásku jinak: někteří píší básně, kupují kytky, zvou své milé do divadel či na večeři a jiní zase kupují kusy pevniny tak jako slavná hollywoodská herečka Angelina Jolie (38). Někdejší sexsymbol se rozhodl svému partnerovi Bradovi Pittovi (49) koupit ostrov ve tvaru srdce, a to kvůli jeho 50. narozeninám.

Angelina za ostrov, který se nachází 50 kilometrů od New Yorku, utratila v přepočtu 398 milionů korun.

„Jakmile se Angelina doslechla, že je ostrov k mání, okamžitě si zarezervovala prohlídku. Byla jím okouzlena. Ona ví, že skutečnost, že má tvar srdce, bude pro Brada znamenat hodně,“ uvedl zdroj z hereččina blízkého okolí pro britský The Mirror.

Dům, který se na ostrově nachází, je dílem slavného architekta Franka Lloyda Wrighta, který patří mezi Bradovy oblíbené umělce. Kromě svého luxusního vybavení se chlubí nádherným výhledem na okolí.

Brada tak 18. prosince čeká vskutku srdíčkový prezent a Angelinu jistě ne poslední hnízdečko lásky, v němž by mohli zplodit alespoň dalších 10 dětí.

Mohlo by vás zajímat

Další články