Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Angelina Jolie zuří kvůli novému vztahu Brada Pitta: Jsem znechucená, strašně klesl, míní herečka

Angelina Jolie zuří kvůli novému vztahu Brada Pitta: Jsem znechucená, strašně klesl, míní herečka
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
exmanžel
Angelina Jolie (44) není příliš nadšená z nového vztahu jejího exmanžela Brada Pitta (56) s mladičkou modelkou Nicole Poturalski (27). Hollywoodský krasavec vzal krásku do Francie na místo, kde si před šesti lety vzal právě Angelinu. Není divu, že herečka opravdu zuří...

Vztahy hollywoodského hezouna Brada Pitta jsou jako na horské dráze už několik let. Vždy, když to vypadá, že se usadí, přijde s naprostou bombou. Ještě nedávno to vypadalo nadějně s nádhernou herečkou Jennifer Aniston, která k němu má doopravdy blízko. Pitt si však našel o téměř 30 let mladší ženu a na Aniston zřejmě zapomněl.

Nicole Poturalski, sedmadvacetiletá modelka, se chlubí na sociálních sítích fotkami, kde ukazuje svoje nádherné tělo. S vdanou krasavicí se v současné době schází Brad Pitt a bývalá žena Angelina Jolie doslova zuří. Hlavně proto, že Nicole herec vzal do Chateau Miraval na jihu Francie, který má bývalý pár ve spoluvlastnictví.

Angelina Jolie je znechucena a zuří

"Angie je rozzuřená a naprosto šokována tím, že Brad klesl takhle nízko," potvrdil zdroj pro britský web Sunday Mirror. "Doufala, že se její vztah s Bradem zlepší, když se celé léto hádali. Ale tohle je prý přes čáru," dodal člověk blízký Angelině. "Je znechucena tím, že se takhle veřejně s touto dívkou vytahuje," doplnil zdroj s tím, že by měl Pitt správně tyto soukromé věci střežit.

"Angelině přijde nevhodné, že do jejich manželského domu vzal Brad svou novou přítelkyni," popsal zdroj, jak se herečka cítí. Angelina se stále snaží myslet hlavně na děti, které s Bradem má, a chce je ochránit. V minulosti tak učinila například s Jennifer Aniston - svým dětem Angelina zakázala se s Rachel z Přátel stýkat. "Zajímá se stále o to samé, chce chránit své děti a zdraví rodiny. Nakonec, snaží se pro ně dělat jen to nejlepší," uvedl další zdroj pro Us Weekly.

Poturalski se s manželem domluvila na volném vztahu

O románku Nicole Poturalski a Brada Pitta se svět poprvé dozvěděl poté, co byli společně spatřeni na letišti ve Francii. Odtamtud zamířili do sídla, které herec pořídil ještě v době, kdy byl šťastně ženatý s Angelinou Jolie. Páreček po celou dobu pobytu ven ani nevykoukl a je otázkou, zda jde jen o pobláznění, nebo bude Brad pro modelku důvodem k rozvodu s bohatým podnikatelem.

Německá modelka Nicole je provdaná za osmašedesátiletého Rolanda Maryho, ale podle deníku Daily Mail mají tzv. volný vztah. Tedy oba si mohou dělat, co chtějí, i když jsou v manželském svazku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy