Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie ztrácí zábrany: Prochází se bez podprsenky, na rukách má vystouplé žíly

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Bože!
Rozvodové utrpení Angeliny Jolie (44) nebere konce, s Bradem Pittem (55) se stále nemohou dobrat rozumné dohody. Stres se už delší dobu promítá do hereččina zdraví. Jak je dobře známo, v minulosti bojovala s anorexií a strach z jejího návratu je namístě. Angelině kolísá váha a na rukou má vystouplé kosti a žíly. Bylo to vidět i o víkendu, kdy vyrazila do ulic bez podprsenky.

Dalo by se říct, že sklízí bouři, kterou sama zasela. Zdravotní problémy snad ale Angelině Jolie (44) nepřeje ani ten nejúhlavnější nepřítel. Už dlouho se mluví o tom, že herečku psychicky i fyzicky vyčerpává rozvod s Bradem Pittem (55). Přestože se na veřejnosti snaží působit uvolněně a do hledáčků fotoaparátů se usmívá, tělo ji pokaždé nabonzuje.

Angelina měla vždy postavičku jako lusk. Na dno si sáhla v hluboké minulosti kvůli drogám a anorexii. Fanoušci mají obavy, že Jolie svého kostlivce nezavřela do skříně příliš pečlivě.

Nelze si nevšimnout, že má na rukách vystouplé kosti a žíly. Nezřídka také paparazzi herečku přistihnou s kruhy pod očima. Sama to připisuje velké únavě z práce a rozvodového řízení, jež nebere konce. Její příznivci se ale už delší dobu obávají nejhoršího. Nedávno se dokonce na povrch dostala děsivá a naštěstí nepotvrzená informace, že Angelina přestala jíst. Medicína totiž zná důsledky hladovění dost dobře, tělo bez potravy nezvládne fungovat donekonečna.

To pochopitelně znamená, že Angelina jíst musí, jinak by už dávno nebyla mezi živými. Jisté problémy s příjmem potravy ale má, její okolí o tom mluví poměrně hlasitě. Tak snad se včas vzpamatuje, jejích pět dětí se bez ní určitě neobejde!

Související články

Další články