Na začátku to vypadalo, že se našly dvě spřízněné duše. Brad Pitt se natolik zamiloval do své herecké kolegyně Angeliny Jolie, že opustil svoji dlouholetou lásku Jennifer Aniston (49). Byla to láska jako trám a pár spolu vychovával šest krásných dětí.

Jenomže pak se něco změnilo a začalo doslova peklo. Rozvod kdysi idylického páru je v plném proudu a neprobíhá v žádném případě v pohodě. Angelina se chová jako pořádná mrcha a Bradovi nic nedaruje.

Podle některých hlasů by byla nejraději, kdyby byly všechny děti svěřeny do její péče. S tím se ale lamač dívčích srdcí nehodlá smířit. Angelina Jolie bude půl roku natáčet pohádkový film v Anglii a rozhodla se, že si chce vzít všechny děti s sebou.

Bradovi se nelíbilo, že by byl na tak dlouhou dobu odloučen od svých dětí, a tak se proti rozhodnutí své ženy ohradil. A dobře udělal. Soudce uznal, že dětem by neprospělo, kdyby byly tak dlouho bez otce.

Angelina samozřejmě zuří a takové jednání se jí nelíbí. Možná by si ale měla uvědomit, že tyhle spory nemají neblahý dopad jenom na její děti, ale i na ni samotnou. Angelina vypadá opravdu hodně pohuble a nešťastně.

Dávno z ní vyprchala pověstná krása a nyní spíše připomíná chodící kostru. Trpí snad zase anorexií? Její poslední fotky by tomu nasvědčovaly.