Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie vyrazila s dcerami na nákupy: Vyhublá herečka působila znaveně

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
hubená a strhaná
Angelina Jolie (44) na veřejnosti svoji rodinu příliš neukazuje a snaží se ji držet v ústraní. Tentokrát ji ale fotografové nachytali jak si vyrazila na nákupy s dcerami Zaharou a Vivienne. Na první pohled herečka působila velmi unaveně a strhaně. Fanoušci se posledních pár měsíců poměrně hodně bojí o kdysi nádhernou Angelinu, která bývala krev a mléko. Bohužel dnes je na ni smutný pohled.

Herečka a režisérka Angelina Jolie vyrazila s dcerami Zaharou a Vivienne na nákupy a fanoušci začali opět diskutovat nad vzhledem oblíbené hvězdy. Na první pohled totiž Angelina vypadala, že je velmi unavená.

Poměrně nedávno byla také Angelina zachycena během pózování na balkóně v Paříži, když fotila kampaň na nový parfém. I tehdy bylo velmi zřetelné, že je Angelina značně vyzáblá, ale alespoň působila šťastně a sebejistě.

To se však rozhodně nedá říct o současných fotkách. Samotná herečka a matka šesti dětí se ke svému zdravotnímu stavu nikdy oficiálně nevyjádřila. Lidé tak pouze spekulují, co může stát za její nízkou váhou a nezdravým vzhledem. Je velká škoda, že doby, kdy byla Angelina holka jako lusk, jsou nenávratně pryč.

Podle amerických médií se herečka vrátila do starých kolejí a znovu trpí poruchou příjmu potravy. Snad nejhůř na tom údajně byla, když se vrátila z humanitární akce v Kolumbii. „Byla zesláblá, trpěla závratěmi a skoro nedýchala. Povídá se, že ji její tým zavezl do nemocnice. Měli strach, že umírá hladem. Sice se nechala vyšetřit, ale odmítá o tom mluvit,“ tvrdí zdroj magazínu NW.

Snad se Angelina vzpamatuje, protože podle zmíněného magazínu vysloveně hazarduje se životem....

Související články

Další články