Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Angelina Jolie ukázala patnáctiletá dvojčata: Knox už maminku přerostl, Vivienne připomíná tátu

Angelina Jolie ukázala patnáctiletá dvojčata Vivienne a Knoxe.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Podoba

Angelina Jolie (49) je pyšná maminka. Hollywoodská herečka byla spatřena se svými patnáctiletými dvojčaty Knoxem a Vivienne. A zatímco syn už maminku přerostl, jak upozornil web Daily Mail, dcera zase jako by z oka vypadla slavným rodičům Angelině a Bradu Pittovi (60).

Ztratila sice lásku, ale milované děti jí zůstaly. Angelina Jolie už několik let nežije s hollywoodským hercem Bradem Pittem, ovšem nevypadá to, že by nějak smutnila. Místo toho si naplno užívá čas se svými milovanými dětmi.

Před pár týdny se zúčastnila se svou patnáctiletou dcerou Vivienne 77. ročníku Cen Tony v New Yorku. A zatímco hollywoodská herečka zazářila v sametových šatech v barvě mořské zelené, Vivienne oblékla modrozelené kalhoty s vestičkou, motýlkem a bílou košilí. Je vidět, že si osvojila pánský styl a je jí pohodlný.

Syn maminku přerostl

Posléze bylo duo maminka s dcerou ještě spatřeno na newyorském letišti Johna F. Kennedyho. Dle fotografií je vidět, že patnáctiletá Vivienne zdědila něco jak od Angeliny, tak i od Brada Pitta a je jim stále více podobná, jak píše web Vulture.

V neděli 7. července byla zase Angelina viděna se svým synem, patnáctiletým Knoxem, který je zároveň dvojčetem Vivienne. Jolie s Knoxem vyrazili na nákupy do zverimexu v centru Los Angeles, jak napsal Daily Mail. A jelikož se Knox na veřejnosti téměř neukazuje, bylo překvapující vidět ho, jak svou maminku přerostl a jak se z něj pomalu stává dospělý muž. Angelina má ještě syny Paxe a Maddoxe a dcery Shiloh a Zaharu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy