Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie trhla další rekord na Instagramu. Znovu předhonila věčnou rivalku Jennifer Aniston

Angelina Jolie je na Instagramu a předběhla Jennifer Aniston
Zdroj: Profimedia
Nový rekord

Dlouho sociálním sítím odolávala, ale nakonec i ona podlehla. Herečka Angelina Jolie (46) si založila Instagram a během jednoho dne nasbírala téměř devět milionů sledujících. Pokořila také rekord herečky Jennifer Aniston (52) a během pouhých tří hodin měla už 2,1 milionu sledujících. Zdá se, že těmto dvěma celebritám je soupeření souzeno.

Herečka Angelina Jolie si dlouho nechtěla založit žádný profil na sociálních sítích, ale nakonec i ona podlehla. Před třemi dny si založila Instagram a její první příspěvek byl velmi dojemný a týkal se situace v Afghánistánu.

„Toto je dopis, který mi poslala dospívající dívka z Afghánistánu. Právě teď lidé v Afghánistánu ztrácejí schopnost komunikovat na sociálních médiích a svobodně se vyjadřovat. Přišla jsem tedy na Instagram, abych se podělila o příběhy lidí, kteří bojují za svá základní lidská práva,” napsala do prvního příspěvku.

Fanynka Lounová

Angelina navíc založením Instagramu pokořila dosud nevídaný rekord. Během pouhých tří hodin nasbírala 2,1 milionu sledujících. Mezi její sledující například patří i česká zpěvačka a herečka Olga Lounová

Před Jolie držela po dva roky rekord herečka Jennifer Aniston, které trvalo pět hodin a 16 minut, než dosáhla hranice jednoho milionu sledujících. První příspěvek Jennifer na Instagramu byl v říjnu 2019 a přidala tam fotografii všech představitelů ze seriálu Přátelé.

Je všeobecně známo, že tyhle dvě se zrovna nemají v lásce. V roce 2005 totiž Angelina Jolie přebrala hvězdě seriálu Přátelé Jennifer Aniston manžela Brada Pitta. Ale nakonec ani láska Angeliny a Brada nevydržela, oficiálně se rozvedli v roce 2016.

Související články

Další články