Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Angelina Jolie slaví 47: Jak se změnila krásná paní Smithová v průběhu let?

Angelina Jolie slaví 47. narozeniny.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Narozeniny

Americká herečka a režisérka Angelina Jolie dnes slaví již své sedmačtyřicáté narozeniny. Vždy byla považována za jednu z nejvíce sexy hvězd světa, ale poslední roky a vleklý rozvod s Bradem Pittem (58) se na ní dost podepsaly. 

Hollywoodská herečka Angelina Jolie byla v posledních letech podezřívána z depresí a z poruchy příjmu potravy. Důvodem byl značný váhový úbytek, který děsil její okolí. Ten ale zřejmě souvisí s jejím pracovním nasazením, péčí o děti a v neposlední řadě také s problémy, které měla se svým bývalým mužem Bradem Pittem.

V minulosti pracovala Angelina Jolie jako modelka a bývala právem označována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Už od mládí ale trpěla silnými depresemi a sebevražednými sklony – kvůli rovnátkům a brýlím, které nosila, byla často terčem posměšků. Ty jí na sebevědomí nepřidaly a zřejmě odtud pramení její celoživotní úzkosti, pro které se uchylovala k sebepoškozování, jak informoval web Lessons Learned in Life.

Láska během natáčení

Jedna z nejslavnějších současných hereček Angelina Jolie se narodila 4. června 1975 v Los Angeles ve státě Kalifornie. Odmalička se pohybovala v uměleckém prostředí díky otci, kterým je herec John Voight. Proto si první snímek připsala na konto už v pěti letech.

Celosvětovou popularitu Angelině přinesl až snímek Lara Croft – Tomb Raider. A série úspěšných snímků pokračovala. Mezi nimi je například i film Mr. & Mrs. Smith, při jehož natáčení se seznámila s Bradem Pittem a započala s ním jednu z největších hollywoodských romancí.

Bohužel, po vleklých problémech a rozvodovém řízení jejich manželský svazek skončil v roce 2019, jak psal před lety web The Cut. Pár má společně šest dětí.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy