Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Angelina Jolie slaví 45: S Bradem Pittem už není na nože, k usmíření stačilo jediné

Angelina s Bradem tvořili jeden z nejstabilnějších párů v Hollywoodu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny
Angelina Jolie slaví 45. narozeniny. Ještě před nedávnem se ošklivě dohadovala s Bradem Pittem (56). Jejich válka o děti byla velmi drsná. Zdá se ale, že nyní je to nejhorší zažehnáno. Podle deníku The Sun může herečka pětačtyřicítku oslavit s klidem na duši, protože se s bývalým manželem konečně dohodla.

Jedna z nejslavnějších současných hereček Angelina Jolie se narodila 4. června 1975 v Los Angeles ve státě Kalifornie. Odmalička se pohybovala v uměleckém prostředí díky otci, kterým je herec John Voight. Proto si první snímek připsala na konto už v pěti letech.

Celosvětovou popularitu Angelině přinesl až snímek Lara Croft – Tomb Raider. A série úspěšných snímků pokračovala. Mezi nimi je například i film Mr. & Mrs. Smith, při jehož natáčení se seznámila s Bradem Pittem a započala s ním jednu z největších hollywoodských romancí.

Vztah herců dlouhá léta vypadal jako naprosto idylický, pár společně adoptoval několik dětí a následně se jim narodili i vlastní potomci. Dlouhou dobu žila takzvaná Brangelina na hromádce a je paradoxem, že jakmile došlo ke svatbě, vztah začal uvadat. Následoval rozvod a kruté hádky.

Usmíření Angeliny Jolie a Brada Pitta

Válka Angeliny Jolie a Brada Pitta trvala téměř 6 let. Vypadalo to, že bývalí manželé se už nikdy neusmíří a nenaleznou způsob, jakým by se mohli o děti podělit tak, aby to oběma vyhovovalo. Podle informací zahraničních médií je ale řež mezi expartnery ukončena.

Čím déle se Angelina a Brad nedokázali dohodnout a válčili skrz právníky, tím větší dopad měla jejich bitva na děti. Nyní konečně vymysleli, jak si děti střídat tak, aby byli oba spokojeni. Deníku The Sun to prozradil zdroj blízký rodině. Herečka tak slaví od roku 2014 první narozeniny s klidem na duši.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy