Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie slaví 44 let: Proměna ze žhavé krásky v chodící tělo bez duše

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 25 fotografií
narozeniny
Někdejší sexbomba a nejžhavější žena světa Angelina Jolie dnes slaví 44. narozeniny. Z dívky, která byla krásná už v pubertě, vyrostla velmi přitažlivá žena, z níž se však v posledních letech stalo podvyživené tělo bez duše. Za vším stojí útrapy z nepovedeného manželství s Bradem Pittem (55).

Obzvláště na konci 90. let a na začátku nového tisíciletí byla Angelina Jolie jednou z nejobletova­nějších a nejkrásnějších žen. Její krása brala dech spoustě mužů nejen v Hollywoodu, ale po celém světě. Vnadná herečka podléhala nejen jim, ale i ženám, které po ní prahly.

Angelina nikdy nebyla tuctovou kráskou. Nebyla to křehká dívenka, která by ve filmech potřebovala chránit od silných mužů, naopak – z herečky vyzařovala síla, díky které si mohla zahrát drsné hrdinky, jako například Laru Croft nebo hlavní ženskou roli ve filmu Mr. & Mrs. Smith.

Ačkoliv kráska prošla mnoha vztahy, na nejdelší dobu se usadila s Bradem Pittem, se kterým byla dlouhá léta a následně si ho i vzala. Krásnou svatbu ale následoval ošklivý rozvod a Angelina začala chřadnout. Hollywoodský fešák zřejmě nebyl ideálním manželem, z Angeliny totiž udělal vyhublou ženu, které jsou vidět kosti snad všude po těle. Podívejte se do galerie, jak z nádherné herečky udělalo jedno nepovedené manželství smutnou trosku bez života.

Související články

Další články