Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie slaví 43. narozeniny: Jak se z idolu krásy stala chodící reklama na podvýživu

Angelina Jolie se s přibývajícím věkem ztrácí před očima.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Americká herečka a režisérka Angelina Jolie dnes slaví již 43. narozeniny. Vždy byla považována za jednu z nejvíc sexy hvězd světa, ale poslední roky se na ní dost podepsaly a vypadá to, že se z bývalé lásky Brada Pitta vytrácí radost. Ostatně, přesvědčte se sami v naší fotogalerii.

Hollywoodská herečka Angelina Jolie byla v posledních letech podezřívána z depresí a z poruchy příjmu potravy. Důvodem byl značný váhový úbytek, který děsí její okolí. Ten ale zřejmě souvisí s jejím pracovním nasazením, péčí o děti a v neposlední řadě s manželskými problémy s Bradem Pittem, s nímž se momentálně rozvádí.

Jolie dělá svým vzezřením starosti nejen svým blízkým, ale také fanouškům. Ti ji měli možnost nedávno spatřit v Londýně, kde se předvedla opět o něco lehčí.

Sebevražedné sklony

V minulosti herečka pracovala jako modelka a bývala právem označována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Už od mládí ale trpěla silnými depresemi a sebevražednými sklony – kvůli rovnátkům a brýlím, které nosila, byla často terčem posměšků. Ty jí na sebevědomí nepřidaly a zřejmě odtud pramení její celoživotní úzkosti, pro které se uchylovala k sebepoškozo­vání.

Angelina mimo jiné ráda experimentovala s drogami. Krátce po dvacítce za sebou údajně měla zkušenost s téměř každým dostupným narkotikem. Její vztah s otcem, hercem Jonem Voightem, také nebyl ideální, což prý zapříčinilo to, že její soužití s muži bývá hodně komplikované. To s Pittem utrpělo trhliny na podzim roku 2016. Od té doby dvojice neustále řeší rozvod a vztahy s dětmi.

Hádky o děti

Brada a Angelinu pojí šest potomků. Ty nesměl otec na začátku rozvodového řízení vídat – herečce měly vadit jeho problémy s lehkými drogami a alkoholem. K návštěvám nakonec svolila, ale musely probíhat za přítomnosti psychologa.

Teď se ale karta obrátila. Angelina bude několik měsíců v Evropě na natáčení filmu bez dětí. Pitt totiž využil svého rodičovského práva a zakázal jí, aby potomky vezla do Anglie. Někdejší sexsymbol tak zuří a chřadne čím dál tím víc.

Související články

Další články