Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie se ztrapnila: Vyvedla sice velké dcery, za vizáž to ale schytala

Angelina Jolie se objevila na premiéře filmu Eternals.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Nepovedený účes

Americká herečka Angelina Jolie (46) se objevila se svými dcerami Shiloh (15) a Zaharou (16) na premiéře filmu The Eternals v Římě. Ačkoli zvolila krásné obtáhnuté šaty, její účes celou vizáž pokazil. Měla totiž příčesky, které ale byly tak viditelné, že snímky, na kterých to je vidět, se staly okamžitě virální.

Herečka Angelina Jolie vzbudila na nedělní premiéře filmu The Eternals poprask. Na sebe oblékla metalické obtáhnuté šaty od italského módního domu Versace, které herečce velmi slušely, ale účes byl úplně jiná kapitola. Měla je prodloužené, ale vypadaly tak špatně, že si z toho liidé začali okamžitě dělat legraci.

Nepovedené příčesky

Zepředu vypadaly krásně, byly vyžehlené a velmi dlouhé. Jenže když se Angelina otočila, bylo hned vidět, že příčesky vůbec neladí s hereččinými skutečnými vlasy. „Kdokoli prodlužoval Angelině vlasy, musel být přítel Jennifer Aniston,” napsal jeden z komentujících a narážel na již dávnou aféru, kdy herec Brad Pitt (57) opustil svou tehdejší manželku Jennifer Aniston (52) a začal žít s Angelinou.

„Nejsem žádný kadeřník, ale kdokoli jí dělal vlasy, udělal je špatně nebo byl opilý,” dodal další podle webu PageSix. „Než půjdu spát, rád bych věděl, kdo dělal této královně prodloužení,” uvedl uživatel v komentářích. „Někdo asi dostane padáka,” smál se další.

Související články

Další články