Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie se od Lary Croft změnila k nepoznání: Ze sexy kočky je vychrtlá ženština

+ Dalších 27 fotografií
děsivá změna
Angelina Jolie ve své roli sexy archeoložky Lary Croft lámala srdce i kosti. Byla neskutečně sexy i během akčních scén, které by jiným herečkám rozhodně nelichotily. Dnes by se ale během jejich natáčení zřejmě zlomila v půl ona sama. Z krásné herečky s tělem bohyně se stala vychrtlá ženština zdrcená rozvodem.

Angelina Jolie v roli Lary Croft kráčí ve stopách svého otce, cestovatele a hledače pokladů. Chce najít obě části prastarého šému, který jí zajistí neomezenou moc nad časem a prostorem. A aby toho dosáhla, musí zvítězit nad nebezpečným a přísně utajovaným společenstvím, které má stejný cíl.

Na obrazovkách ve snímku Tomb Raider Angelina předvádí nejrůznější bojová umění, nezalekne se ničeho a pomocí svých svalů dokáže sundat i ty nejsilnější borce. Od natočení tohoto filmu ale uběhlo už 18 let, z Angeliny Jolie je čtyřicátnice a vinou neustálého stresu už rozhodně nevypadá na to, že by dokázala s někým bojovat.

Z někdejší hollywoodské krásky se stala vychrtlá ženština, která jednu dobu dokonce měla nosit oblečení svých dcer, její vlastní na ní totiž plandalo. Za tím, že jí vylézají kosti a její ruce vypadají jako párátka, stojí především rozchod s partnerem Bradem Pittem. Kdysi ikonickému páru se vztah rozpadl jako domeček z karet a ačkoliv Brad se teď směje a údajně si užívá s Charlize Theron, Angelina stále vypadá zničeně a s rozvodem bojuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články