Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie se cítila po odloučení od Brada Pitta zlomená: Co jí vrátilo sílu?

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
byla na dně
Angelina Jolie se rozpovídala o tom, jak moc ji zlomil rozchod s hercem Bradem Pittem (55). Byla zlomená a největší oporou jí byly děti. Nyní se však vše obrací a herečka díky roli Zloby našla cestu, jak být znovu silná.

Herečka Angelina Jolie poslední dobou děsila fanoušky svou vizáží. Zdálo se, že trpí anorexií a vůbec nevypadala zdravě. Bylo to kvůli rozchodu s Bradem Pittem, což se stalo před třemi lety.

Největší oporou jí v těžkých chvílích byly děti. Ale i tak se cítila slabá a zlomená. Přišla si jako naprosto bezvýznamná a hodně trpěla. Nyní se však ale vše začalo obracet k lepšímu. Nachází znovu sílu a pomohla jí k tomu role Zloby "Návrat k roli byl náročný. Přicházela jsem do ní po několika letech složitostí a necítila jsem se zrovna silná. Vlastně jsem se cítila dost zlomená. Trvalo mi chvíli, než jsem znova pocítila její sílu," svěřila se Angelina portálu People.

"Nevím, co mám napsáno v osudu, ale jsem přesvědčená, že jsem v období přechodu. Jako bych se vracela ke kořenům, je to návrat k sobě samé. Protože jsem trochu sama sebe ztratila. Myslím, že se to stalo v době, kdy můj vztah s Bradem mířil ke konci, a pak na počátku našeho rozchodu. Byl to těžký moment, kdy jsem nepoznávala sama sebe, kdy jsem se stala menší a téměř bezvýznamnou. I když to možná nebylo tak vidět," popisovala Jolie.

Související články

Další články