Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie riskuje život: Na kost vyhublá herečka úplně PŘESTALA JÍST a už váží jen 34 kg!

Angelina Jolie si zahrává s už tak křehkým životem!
+ Dalších 75 fotografií
Dlouho už se mluví o tom, že Angelina Jolie (43) bojuje s vážnou chorobou, která z ní vysává veškeré síly. Podle nejnovějších informací z jejího blízkého okolí to vypadá na návrat anorexie. Herečka prý úplně přestala jíst a je vyzáblejší než kdy předtím. Váha jí měla klesnout na šílených 34 kilogramů!

Téměř rok se neustále stupňují obavy o Angelinu Jolie. Sama herečka se před pár měsíci prořekla o vážné chorobě, kvůli níž musí dodržovat zvláštní režim. To ale byly patrně jen plky, Angelina na tom nikdy nebyla hůř než právě teď!

Pokud jsou informace z jejího blízkého okolí pravdivé, není pochyb, že se jí vrátila anorexie. „Angelina přestala skoro úplně jíst a váha jí klesla na 34 kilogramů. Je z ní emoční i fyzická troska, je jen otázkou času, kdy zkolabuje,“ svěřil zdroj americkému magazínu Star.

„Doslova žije jen z kostek ledu a je tak vychrtlá, že už ani nemá napnutou kůži a kosti se jí div nelámou. Potřebuje pomoc, a to hodně rychlou,“ dodal.

Příčin, proč je Angelina Jolie na pokraji totálního fyzického vyčerpání, je hned několik. Nejvíc ji sráží na kolena rozvod s Bradem Pittem, zejména pak jejich bitva o děti.

A pokud to nezačne urychleně řešit, stříbrné plátno by mohlo přijít o jednu z největších hvězd. Tenhle hazard se zdravím zákonitě musí skončit tragédií!

Mohlo by vás zajímat

Další články