Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie promluvila poprvé od rozchodu s Bradem: „Bylo to zlé, opravdu zlé.“

+ Dalších 13 fotografií
Brad s Angelinou se rozešli loni v září, kdy po údajné hádce Angelina vyplnila žádost o rozvod a i s jejich šesti dětmi se odstěhovala. Podle všech možných i nemožných spekulací se věci vymkly kontrole a Bradova láska k alkoholu při rozvodu také zahrála velkou roli. Zatímco Brad už si své srdíčko vylil, Angelina o rozchodu zarytě mlčela. Nyní poskytla exkluzivní rozhovor časopisu Vanity Fair a poprvé za deset měsíců promluvila o jejich rozchodu.

„Bylo to zlé, bylo to opravdu hodně zlé, ale překonali jsme to, děti byly velmi statečné v době, kdy to bylo potřeba,“ uvedla Angelina. Detaily z rodinného soukromí si sice nechala pro sebe, ovšem je zcela patrné, že jí v danou chvíli šlo hlavně o blaho dětí.

„Když jsem vyrůstala, hodně jsem se o mámu musela bát, prostě jsem nechtěla, aby to samé zažily moje děti. Neměly by to zažít. Podle mě je důležité, abych se vyplakala ve sprše a ony měly pocit, že je všechno v pořádku, i když třeba někdy není,“ uvedla Angelina jako vysvětlení, proč podala žádost o rozvod tak rychle. Angelinina matka nesla rozchod s jejím otcem prý velmi těžce. Hereččin otec, herec John Voight, Angelininu matku nejprve podváděl a poté opustil.

Situace mezi Angelinou a Bradem se prý zhoršila, když Angie v Kambodži dokončovala postprodukci filmu First They Killed My Father. Byl to jedinečný projekt a Angelině zabral hodně času. Podle všeho si Brad pro svou rodinu představoval trochu usedlejší, více rodinný život. Jenže co se týče charitativních a filmových projektů, nenechá si Angelina do ničeho mluvit.

V tomto období se věci vymkly kontrole, detaily si však Angelina nechala pro sebe a podle Vanity Fair na ní byl patrný vztek a ublížení, ale pečlivě a s rozmyslem volila odpověď na každou otázku. Nevyjádřila se ani k Bradovu nedávnému rozhovoru pro GQ, kde se vyzpovídal ze svého alkoholového problému.

„Pořád nám na sobě záleží, to je jasné, máme stejný cíl, a to je naše rodina,“ uvedla a potvrdila, že rozbouřené vody se uklidnily a s Bradem komunikují hlavně kvůli dětem. Angelina chce mít děti ve výhradní péči a pořídila jim skutečně úžasný domov za 25 milionů dolarů s velkou spoustou pokojů. „Nejde o to, že by mě zajímala prestiž tohoto domu, ale potřebovala jsem něco rychle a tohle nám navíc přesně vyhovuje,“ vysvětlila.

Péče o šest dětí jí zabírá hodně času, ale nedá bez nich ani ránu. Krátce po poskytnutí rozhovoru s nimi odcestovala do Afriky, kde se věnují charitativním projektům. „Jsou to úžasné děti, každé z nich má světu hodně co nabídnout, nemohla bych být pyšnější matkou,“ uvedla na závěr. A vyvrátila tak spekulace o tom, že ona byla ve vztahu a během rozchodu ta špatná. Angelině totiž vždycky záleželo především na jejích dětech a na pomoci druhým, o čemž nasvědčují všechny charitativní projekty, jichž je součástí.

Mohlo by vás zajímat

Další články