Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie promluvila o výchově svých šesti dětí: Vracím se do vlastní minulosti

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
zpověď Angeliny
Angelina Jolie (44) se rozpovídala o tom, jaké je to vychovávat teenagery, a také promluvila o tom, jak se její život mění mezi tím, co děti vyrůstají. Nejstarší syn odešel na vysokou a herečka znovuobjevuje samu sebe.

Herečka Angelina Jolie vychovává šest dětí, které si pořídila s bývalým manželem a úspěšným hercem Bradem Pittem (55). Pax (15), Zahara (14), Shiloh (13) a dvojčata Vivienne a Knox (11) rychle stárnou a Jolie si to sama uvědomuje. Největší zlom přišel nyní, když nejstarší syn Maddox (18) odešel na univerzitu.

Herečka pro Hello! magazín poskytla exkluzivní rozhovor, ve kterém zmiňuje, jaké to je vychovávat teenagery. Děti stárnou a Angelina díky tomu našla novou perspektivu, jak se dívá sama na sebe. „Když jsou vaše dětí malé, přijdete si více jako ‚maminka‘. Když jsou teenageři, začnete vzpomínat, jaké to bylo, když jste byli v pubertě vy. Vidíte je chodit na punkové koncerty a přemýšlíte, proč nemůžete jít také,“ svěřovala se herečka.

„Ocitám se v zábavných chvílích, kdy znovu objevuji samu sebe,“ pokračovala. Režisérka filmu U moře také zmínila, že se vrací zpět k hraní, protože režírování jí zabírá příliš času a nemůže ho tolik trávit s rodinou. „Snažím se teď více hrát než režírovat, protože pak můžu s rodinou trávit více času,“ popisovala aktuální situaci s tím, že děti ráda bere na natáčecí plac.

„Pro mnoho žen je péče o sebe věc, kterou zkrátka neděláme. A pokud ano, cítíme se za to provinile,“ povídala dál Angelina. „Na Den matek mi děti připravují snídani a nosí květiny,“ rozplývala se Jolie, protože se díky svým dětem cítí jako dáma.

Související články

Další články