Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Angelina Jolie promluvila o rozvodu s Bradem Pittem: Udělala jsem to pro dobro své rodiny

Angelina Jolie promluvila o rozvodu s Bradem Pittem: Udělala jsem to pro dobro své rodiny
Zdroj: Showpix
+ Dalších 10 fotografií
pravda
Brad Pitt (56) a Angelina Jolie (45) se rozešli v roce 2016 a o okolnostech a důvodech ukončení jejich dlouholetého vztahu a manželství byli vždy skoupí na slovo. Krásná herečka se nyní rozhodla výjimečně otevřeně promluvit o pro ni ožehavém tématu a řekla, že se k rozvodu rozhodla pro dobro své rodiny.

To, co se zdálo jako nejkrásnější hollywoodská romance, se proměnilo v rozvod z nočních můr. Angelina Jolie a Brad Pitt spolu strávili dlouhá léta a mají spolu několik adoptovaných i biologických dětí. Od roku 2016 se táhne jejich bitva, přičemž hlavním důvodem rozbrojů bývalých manželů jsou právě potomci.

V rozhovoru pro britský Vogue herečka přiznala, že k rozvodu s Pittem se rozhodla pro dobro své rodiny. „Často je využíváno toho, že nic neříkám, a proto se lidé mohou dozvídat zkreslené informace. Já a děti ale víme, jaká je pravda. Vlastně je to šest velmi odvážných a silných mladých lidí,“ řekla Angelina.

Maddox (18), Pax (15), Zahara (14), Shiloh (13) a Vivienne a Knox (oba 11) tráví drtivou většinu času právě s mámou Angelinou. Se všemi, až na nejstaršího syna, se kterým měl dokonce i fyzický konflikt, Brad Pitt vychází dobře a bere si je k sobě, kdykoliv může.

Klid zbraní

Podle posledních informací amerických médií mají Brad a Angelina tu nejošklivější část bitvy o děti za sebou a začínají spolu právě v zájmu dětí vycházet. Herec se dokonce má snažit znovu navázat ztracené pouto s Maddoxem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy