Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie překvapila: Ukázala se v sexy šatech a výjimečně nepůsobila jako kostlivec

Angelina po dlouhé době vypadala zatraceně sexy!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 52 fotografií
Kdekoliv se Angelina Jolie (42) v poslední době objevila, tam se lidé lekli, že si pro ně přišla zubatá. Někdejší sexsymbol už dávno není předmětem tužeb všech mužů. Přesto umí hollywoodská herečka stále překvapit. Vzala děti na večeři a oblékla upnuté černé šaty, v nichž vypadala neskutečně žhavě.

Bývalá manželka Brada Pitta (53) dávno neplatí za zosobnění ideálu ženské krásy. Když Angelina Jolie před časem ukázala kostnaté nohy v krátkých šatech, fanoušci byli strachem bez sebe o její zdraví. Zdá se ale, že herečka si pomalu ale jistě dává váhu zase do pořádku.

Stále je velmi hubená, ale aspoň už nepůsobí jako děsivý kostlivec, který se každou chvíli pod silou větru skácí k zemi. V pátek vyrazila v New Yorku se svými dětmi Maddoxem, Shilohem, Pax Thienem a Zaharou na večeři a náramně jí to slušelo.

V černých upnutých šatech, které oblékla, působila Angelina po dlouhé době opět zatraceně sexy. Ke zdravé vizáži jistě dopomohlo i trávení času s milovanými potomky. Snad už bude Angelina normálně jíst a dostane se do ještě lepší formy, aby se jí lidé nemuseli místo obdivu nadále děsit.

Související články

Další články