Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Angelina Jolie odkryla smutné tajemství: Za jménem Shiloh její dcery stojí temná tragédie

Angelina Jolie odkryla smutné tajemství: Za jménem Shiloh její dcery stojí temná tragédie
Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
význam
Angelina Jolie (44) a Brad Pitt (56) si spolu v uplynulých letech pořídili spoustu dětí. Velmi speciální vztah mají k Shiloh Jolie-Pitt (14), která byla jejich prvním biologickým potomkem. Když vybírali jméno, nemuseli dlouho váhat. Pro herečku existovala jen jedna možnost a vysvětlila proč.

Shiloh Jolie-Pitt nese jméno, které ani v Americe není kdovíjak obvyklé. Angelina Jolie se magazínu Vanity Fair svěřila s tím, že jméno její první biologické dcery pro ni má zvláštní význam a Brad Pitt se jí ho proto ani nepokoušel rozmluvit. V její rodině ho totiž mohl nést někdo jiný.

Angelina pojmenováním své dcery vzdala hold člověku, který na tento svět nikdy nepřišel. „Jméno Shiloh chtěli moji rodiče dát svému prvnímu dítěti, holčička se měla jmenovat Shiloh Baptist. Máma ale potratila,“ svěřila se herečka.

Jolie tak mohla mít staršího sourozence, o kterém dosud nikdo nevěděl. Jméno Shiloh nenarozené dívence její rodiče vybrali proto, že otec Jon Voight zrovna natáčel film v Georgii a chtěli miminko pojmenovat co nejvíc jižansky.

Pseudonym Angeliny Jolie

Dokud první dcera Angeliny nepřišla na svět a jméno nedostala ona, herečka ho používala jako pseudonym. „To jméno jsem měla vždy ráda. Používala jsem ho v hotelech, nebydlela jsem v nich jako Angelina, ale jako Shiloh Baptist. Když mi chtěl Brad zavolat na hotelový pokoj, ptal se po mně tak,“ dodala Jolie.

Děti Brada Pitta a Angeliny Jolie

Bývalý herecký pár, který platil za jeden z nejatraktivnějších a nejikoničtějších párů Hollywoodu, má celkem 6 dětí. Biologičtí potomci jsou právě Shiloh a jedenáctiletá dvojčata Vivienne a Knox Brad a Angelina jsou rovněž adoptivními rodiči osmnáctiletého Maddoxe, šestnáctiletého Paxe a patnáctileté Zahary.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy