Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie na pokraji sil: Hrozí, že ji Brad připraví o děti kvůli psychickým problémům?!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 67 fotografií
je jak kostra
Angelina Jolie (43) na tom není vůbec dobře. Tíží ji hlavně komplikace s rozvodem a tahanice o děti. Celá věc by se měla dořešit už v prosinci, kdy oba dva stanou před soudem! Zda to Angelina zvládne, je otázkou.

Herečka Angelina Jolie to v posledních dnech absolutně nedává a je psychicky na dně. Již déle než dva roky se tahá po soudech, dožaduje se výživného, majetkového vypořádání a teď ji chce Brad údajně připravit i o děti!

Soudní proces Angeliny a Brada proběhne zřejmě 4. prosince, podle soudních dokumentů, které získalo CNN. Pár žije odděleně už od září 2016 a soudí se o majetek a hlavně děti! Pár má dohromady šest dětí v rozmezí od 10 do 17 let.

I když v minulosti informovaly zahraniční weby o tom, že právě Brad chce Angelinu o všechno včetně dětí připravit, vše je jinak! Angelina se zřejmě opravdu potýká s psychickými problémy a snaží se kolem sebe kopat a házet špínu na svého expartnera, jelikož právě ona žádá o výhradní péči, zatímco Brad by se rád domluvil na střídavé péči o děti. Jak to celé dopadne, to se zřejmě dozvíme až začátkem prosince.

Související články

Další články