Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Angelina Jolie má na TikToku dvojnici: Pohledná brunetka jako by herečce z oka vypadla

Angelina Jolie má na TikToku dvojnici: Pohledná brunetka jako by herečce z oka vypadla
Zdroj: Warner Bros. / archiv Lu Reis
+ Dalších 9 fotografií
video
Angelina Jolie (45) nepochybně patří mezi vůbec nejkrásnější herečky. Proto se ji snažilo imitovat mnoho žen z celého světa a některé pro vzhled podobný tomu jejímu podstoupily i několik plastických operací. Existují ale i takové, kterým byla Angelinina podoba dána do vínku přírodou. Mezi ně patří Lu Reis, jejíž videa na TikToku se stala hitem.

Říká se, že každý má na světě dvojníka. Výjimkou není ani Angelina Jolie a žena, která se jí podobá, má z pekla štěstí. Mladá kráska Lu Reis je totiž hereččinou mladší kopií a to z ní dělá hvězdu sociálních sítí.

V minulosti mnoho žen toužilo po tom, aby vypadaly jako Angelina. Některé z nich dokonce podstoupily řadu plastických operací, aby se jí alespoň trochu podobaly. To ale Lu dělat nemusí a pomáhá si jen modrými kontaktními čočkami.

Lu Reis jako by Angelině Jolie z oka vypadla a právě na svém vzhledu si staví slávu na sociálních sítích. Na TikToku je hvězdou díky videím, na nichž mnohokrát vypadá jako herečka samotná. Ráda se navíc převléká i za jednu z nejpopulárnějších hereččiných postav Maleficent a ve filmu Zloba – Královna černé magie by ji mohla z fleku nahradit.

Dvojnice Angeliny Jolie

Zatímco Lu Reis byla podoba Angeliny Jolie dána do vínku, mnoho žen si k ní chtělo dopomoct plastikami. Nejhůř z nich nepochybně dopadla íránská dívka Sahar Tabar, která po sérii plastických operací vypadá jako Angelina, která zrovna vstala po 10 letech z mrtvých. Na Lu i Sahar se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy