Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie má dnes narozeniny: Připomeňte si její lesbickou scénu a pohled na dokonalá prsa

Angelina se jako mladá odvážných scén rozhodně nebála.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií

Jedna z nejkrásnějších žen světa Angelina Jolie dnes slaví devětatřicáté narozeniny. Dcera Jona Voighta se v posledních letech vyprofilovala hlavně jako manželka Brada Pitta. Tahle dvojice patří mezi nejsledovanější celebrity, Angelina působí jako vyslankyně OSN pro uprchlíky, sama adoptovala děti Maddoxe, Zaharu a Paxe.

Minulý rok podpořila ženy trpící rakovinou prsu tím, že veřejně přiznala dvojitou mastektomii jako prevenci před touto nemocí, na níž zemřela její matka Marcheline Bertrand. Často se také hovoří o tom, že má herečka problémy s anorexií. Její váha od dob, kdy ještě nebyla s Pittem, rapidně klesla a herečka často vypadá jako chodící kostra.

V současnosti dává Angelina přednost režírování, a i když nikdy nepatřila mezi prvotřídní klasu hereček, její role ve filmu Narušení nebo Gia patří mezi jedny z nejlepších. Momentálně herečka lítá po světě propagovat snímek Maleficent, v němž hraje.

Související články

Další články