Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie kvůli boji o děti s Bradem Pittem nejí: Neváží ani 45 kilo, riskuje život

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
hubnutí
Zřejmě nikdo nečekal, jak daleko zajde bitva o děti Angeliny Jolie (44) a Brada Pitta (56). Dříve krásná herečka plná života je z boje o vlastní ratolesti tak vystresovaná, že téměř nejí a nadále rapidně hubne. Podle jednoho z jejích přátel, který anonymně promluvil pro deník Radar Online, už neváží ani 45 kilogramů a zahrává si se smrtí.

V roce 2016 celý svět šokovalo oznámení o rozchodu Angeliny Jolie a Brada Pitta. Rozvod Brangeliny nečekal snad nikdo, stejně jako to, že dříve ikonický pár započne válku, jež si bude vybírat svou daň na celé rodině. Největší obětí celého sporu je nepochybně Jolie, která už téměř 4 roky jen chřadne.

Rozvod s její životní láskou nebyl pro Angelinu sám o sobě vůbec jednoduchý, nemohla ale tušit, že bitva o děti bude ještě několikrát těžší. Podle svých přátel je herečka vyčerpaná a vystresovaná natolik, že ani nejí. „Neváží ani 45 kilogramů, nikdo z jejích přátel a blízkých si už ani nepamatuje, kdy naposledy snědla normální porci jídla,“ uvedl pro Radar Online jeden z hereččiných přátel.

„Jídlo je to poslední, na co Angelina myslí. Žije pouze na ovoci, občas si dá proteinovou tyčinku a lije do sebe litry kávy, aby měla alespoň nějakou energii. Nejhorší je, že si myslí, že je to v pořádku a zdravé,“ dodal skleslý zdroj.

Žárlivost

Z myšlenky na jídlo se prý dělá Angelině zle především proto, že myslí na boj o děti, který nemusí vyhrát. Kromě toho ale i téměř 4 roky po rozchodu na Brada Pitta stále žárlí. Chladnou ji nenechává hlavně fakt, že se znovu sblížil s bývalkou Jennifer Aniston a flirtuje s ní tak, jako by se k ní hodlal vrátit. Někdejší manželé se k sobě naposledy měli na udílení cen SAG Awards 2020, kde jejich letmé dotyky a polibky nešly přehlédnout.

Související články

Další články