Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Angelina Jolie je vzteky bez sebe: Brad Pitt jí zabránil ve věci, po které nejvíc toužila

Angelina Jolie je vzteky bez sebe: Brad Pitt jí zabránil ve věci, po které nejvíc toužila
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
rozvod
Hollywoodská hvězda by ráda změnila prostředí a přestěhovala se. Angelina Jolie (44) už nechce žít v Americe. Jenže v odstěhování jí brání ještě stávající manžel Brad Pitt (55), se kterým už delší dobu nežije. Nechce jí to dovolit především kvůli dětem. Nechce jim být natolik vzdálený.

Angelina Jolie je jednou z nejsledovanějších celebrit na světě. Dlouhé roky tvořila pár s Bradem Pittem a všichni si mysleli, že tahle láska vydrží navěky. Jenže ani jejich manželství nebylo natolik stabilní, aby překonalo všechny překážky. Pár se rozdělil a pro mnoho fanoušků to byla velká rána.

Největším peklem si ale procházela Angelina, kterou to šíleně poznamenalo Problémy s váhou i psychikou se s ní vlekly. Teď už se zdá, že se z toho vyhrabala a vede se jí dobře

Krásná Angelina poskytla rozhovor pro prosincové vydání magazínu Harper's Bazaar, kde se zmínila o tom, že by se chtěla přestěhovat. Nejspíše by chtěla vyměnit Ameriku za Evropu. Jenže odstěhovat se není jednoduché. Má to totiž zakázané. S Bradem Pittem jsou totiž papírově stále manželé a on nechce, aby děti odvlekla do zámoří, dokud jim není osmnáct let. Chce jim být nablízku a pomáhat s výchovou, což by bylo těžké, pokud by žily tisíce kilometrů daleko.

Brad Pitt s Angelinou si během společného žití adoptovali tři děti - Maddoxe (18), Paxe (15) a Zaharu (14). Také mají tři vlastní děti - Shiloh (13) a dvojčata Vivienne a Knoxe (11). Podívejte se do fotogalerie, jak krásné dětičky mají.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy