Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie jako bílý přízrak smrti: Vyhublá a bledá se nešťastně plouží ulicemi

Angelina Jolie je opravdu extrémně hubená.
+ Dalších 26 fotografií
Angelina Jolie (43) je natolik vyhublá, že jí nepřidá kilogram navíc ani kompletně bílý outfit. O víkendu vyrazila v Hollywoodu na nákupy se synem Paxem a někteří lidé, kteří kdysi dokonalou herečku viděli, se mohli na vlastní oči přesvědčit, že Angelina na tom není po zdravotní stránce vůbec dobře. Doslova vypadá jako bílý přízrak smrti.

Angelina Jolie se v posledních měsících doslova ztrácí před očima. Herečka začala rapidně hubnout v době, když jí přestalo klapat manželství s Bradem Pittem a schylovalo se k boji o děti. Už nejenom fanoušci mají strach o její zdraví a život.

Před nedávnem se objevila zpověď zdroje blízkého okolí Angeliny. Jeho informace jsou doslova alarmující. „Angelina přestala skoro úplně jíst a váha jí klesla na 34 kilogramů. Je z ní emoční i fyzická troska, je jen otázkou času, kdy zkolabuje,“ svěřil zdroj americkému magazínu Star.

„Snaží se nevšímat si řečí, které teď kolem ní kolují, protože ji to zraňuje. A zrovna v tomto případě je pro ni těžké nebrat to osobně. Neustále tvrdí, že se cítí v pohodě,“ řekl serveru hollywoodlife­.com zdroj.

V současné době byla herečka viděna v Hollywoodu na nákupech se svým synem. Sice se snažila zakrýt své kostnaté tělo v bílém overalu, ale Angelina je natolik hubená, že ani bílý outfit nezakryl její vyhublou postavu.

Angelina by se svojí váhou měla urychleně něco dělat, nebo to taky nemusí dobře dopadnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články