Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Angelina Jolie dostala košem od Micka Jaggera: Nejdřív o ni dlouho usiloval, pak rychle utekl

Angelina Jolie dostala košem od Micka Jaggera: Nejdřív o ni dlouho usiloval, pak rychle utekl
Zdroj: archiv Micka Jaggera, Profimedia.cz, Metro-Goldwyn-Mayer
+ Dalších 10 fotografií
rebel
O tom, že Mick Jagger (76) je legenda a král všemožných úletů, nemůže být pochyb. Ve své biografické knize, kterou napsal Christopher Anderson, přiznal, že jeho postelí prošlo přes 4 tisíce žen. Dlouho dobýval i Angelinu Jolie (44), když se mu ji ale konečně podařilo dostat na rande, utekl z něj. Běžel strávit noc s herečkou Farrah Fawcett (†62).

Podle biografické knihy o Micku Jaggerovi je život rockové legendy přesně takový, jaký by lidé očekávali, možná ještě o něco divočejší. Frontman skupiny The Rolling Stones byl vždy známým sukničkářem a jeho postelí prošly tisíce žen, včetně velmi slavných.

Dlouhou dobu Mick Jagger usiloval o Angelinu Jolie Ta byla v době, kdy o ni stál nejvíc, už provdaná za Jonnyho Lee Millera Údajně jí velmi často volal a doslova žadonil o schůzku. Známá herečka nakonec souhlasila.

Mick a Angelina se společně vydali na večírek. Každý běžný člověk by uvažoval, co takové známé krásce na schůzce dát, jakým dárkem ji potěšit, či jak jí zalichotit. Jagger ale udělal pravý opak. Jednoduše se vypařil a utíkal za herečkou Farrah Fawcett. S pohlednou blondýnkou z legendárního seriálu Charlieho andílci strávil jen jednu noc.

Přitažlivost

Angelinu Jolie zřejmě musel Mick Jagger skutečně silně přitahovat. Jak jinak si lze vysvětlit, že poté, co od ní z večírku utekl, souhlasila s další schůzkou a nakonec s ním udržovala dvouletý poměr i přes to, jak pracovně vytížení v té době oba byli.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy