Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Angelina Jolie děsí fanoušky: Herečka je kost a kůže, ruce má jak slepičí pařátky

Angelina Jolie děsí fanoušky: Herečka je kost a kůže, ruce má jak slepičí pařátky
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Otřesný vzhled
Populární herečka Angelina Jolie (45) se zase ztrácí před očima. Kdysi jedna z nejčastěji obsazovaných hereček si vyrazila na nákupy se synem Knoxem. Na snímcích působí velmi nezdravě a dost pohuble. Obzvlášť si pak nejde nevšimnout rukou vypadajících jako podivné pařátky.

Angelina Jolie si v poslední době prochází nelehkým obdobím. Svědčí o tom i její nezdravý vzhled. V jednu chvíli to vypadalo, že už se Angelina dostává se svojí váhou do pořádku, nicméně když si teď vyrazila se synem Knoxem na nákupy, fanoušci zůstali z jejího vzhledu zděšení.

Na nákupy si vyrazila do městské čtvrti Los Feliz, která se nachází v Los Angeles. Angelina se v ulicích procházela v dlouhých černých šatech, ve kterých sice moc postava vidět nebyla, nicméně její pohublé ruce, připomínající slepičí pařátky, hovoří jasně.

Krom nepříjemného pohledu na hereččiny maličké a hubené ručičky, které nemají snad ani děti, se navíc naskýtá pohled na její obrovské kruhy pod očima. Je jasné, že známou herečku a režisérku Angelinu něco trápí. Jak moc bídně vypadá, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy